Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaka lampa do growboxa


Głuszak

Recommended Posts

Siemanko,

 

Mam plany zrobienia boxa 1x1m wys 1.8m. Szkielet z kantówek drewnianych a cały box ze styropianu 5-7cm. Wentylatory mam wszystko mam brakuje mi tylko lampy bo teraz korzystam w mniejszym boxie z bardzo dużej ilości świetlówek kompaktowych i sprawdza się to tak średnio. Mam dostęp do lampy rtęciowej 340W z lampy ulicznej co myślicie o takiej lampie ? Czytałem że rtęciowa nie bo coś tam, ale tak na prawde dlaczego ? A jeśli nie rtęciowa to czy mogę podłączyć lampę sodową pod stateczniki od tej rtęciówki ? I ile Wat polecalibyście na takiego boxa do 3 / 4 roślin ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mam mniejszą powierzchnie boxa i używam 400W lampy... rtęciowa się nie nadaje bo o ile dobrze pamiętam... posiada inna barwe światła:) 

Widziałem też z kolei jak ludzi na podobnej powierzchni ze 150W otrzymywali ładny las. zrobię go 80x80x180 i postaram się dać 400W. Może da rade. A co do samej wielkości, planuję zakup 4 pestek na tą powierzchnię co i jak byłoby najlepszym rozwiązaniem dla mnie dodam, że jestem w sumie początkujący i chciałbym otrzymać duże plony dające trochę po bani.

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+