Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Depresja a CBD 15%


etna

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Piszę do Was, bo potrzebuję fachowej porady. Czytałam już wiele wątków na tym forum dot. leczenia olejem cbd.

Zaznaczam, że nigdy nie miałam do czynienia z MJ, nie wiem jak się to "je" i całą wiedzę posiadam z netu.

 

Otóż mój mąż choruje już ponad 10 lat na depresję, leczoną z różnym skutkiem u psychiatrów. Ostanio jest bardzo, bardzo źle - ból fizyczny, złość, bunt przeciw chorobie na przemian z rezygnacją, ostre jazdy.

 

Szukam wszystkich możliwych rozwiązań, by mężowi pomóc.

Kupiłam w Holandii olej CBD 15%, przyszedł kilka dni temu, ale skutki jego podawania

są na razie nie widoczne. Czy ktoś z Was spotkał się z leczeniem depresji tym olejem? Jak długo mam czekać na pierwsze efekty? Macie może jakieś inne, SPRAWDZONE sposoby?

 

Czytałam o możliwości posadzenia specjalnych odmian o niskiej zawartości THC, ale ja po pierwsze jestem świeżynką w temacie, więc nawet nie wiem czy udało by mi się coś uhodować, a co gorsza - nie mam czasu, by czekać...

 

Jesteście w stanie coś doradzić? Czy ktoś ma doświadczenie w leczeniu tymi sposobami ciężkiej depresji?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Depresja to przede wszystkim choroba duszy, także pierw powinniście pomyśleć nad każdą możliwą opcją relaksacji i motywacji, sam olej go z tego nie wyleczy.

W moich artykułach pisze jak pozbywać się drobnych psychicznych rozterek, a także nie długo zamierzam organizować meetingi w Hiszpanii na których będę prowadzić indywidualne nauczania, zajęcia motywacyjne oraz inne porady odnośnie spożywania, inhalacji i działania THC.

 

Depresja jest paskudnym stanem duchowym, ale da się ją zwalczyć.

 

Odnośnie odmian z CBD, rośliny z CBD Crew maja niską zawartość THC oraz wysoką CBD, co skutkuje w niższym odurzeniu psychoaktywnym, dlatego osoby które leczą się tymi odmianami nie odczuwają dużego upalenia na ciele i umyśle.

 

Aby terapia THC i Cbd była skuteczna, należy działać na rożne sposoby, czyli vaporyzacja (inhalacja parowa), jedzenie i kosmetyki (gdy są problemy natury fizycznej).

A także w przypadku depresji, działania relaksacyjne i motywujące, ważne jest by motywacja płynęła od źródła bezpośredniego (rodzina, bliscy przyjaciele)na także zupełnie obcego- intencje te bowiem mogą podnieść wysoko samoocenę i zmotywować do życia.

 

Sama pomogłam kilkunastu osobom wyjść z tego stanu, i wiem że głównie 70% sukcesu to zmiany które muszą nastąpić u osoby z depresją oraz silna motywacja od innych by pomóc osobie odzyskać wiarę w siebie i całe życie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ambasadorko, bardzo serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź.

 

Cóż mam napisać? Ja doskonale wiem, że medytacja, wyciszenie, pogodzenie i swoisty wewnętrzny spokój to klucz do rozwiązania tego nieprzyjemnego stanu, jakim jest depresja. I mój mąż też to wie - ba, próbuje, nie raz, nie dwa, już całe lata. Tylko widzisz, u nas to wygląda tak, że teoria jest, owszem - OK, ale później wprowadzenie tego w życie się nie udaje. To znaczy udaje się, ale np. połowicznie, a jak się można domyślać, to jest wciąż za mało. I przychodzi taki moment, że depresja wraca jak halny - najpierw jest spokojnie, a potem po prostu kataklizm. I teraz jesteśmy właśnie w momencie kataklizmu.

 

Nie mam możliwości, by wyjechać do Hiszpanii.

 

Niemniej bardzo chętnie bym poczytała co piszesz w tym temacie, bo piszesz mądrze, a ja chcę wiedzieć więcej i więcej. Czy gdzieś znajdę Twoje teksty? Gdzie mogłabym Cię poczytać?

 

Pozdrawiam ciepło!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odnośnie medytacji - koniecznie ważną kwestię  w tej sprawie musi odgrywać miejsce i pole energetyczne, z doświadczenia wiem iż złe pola energetyczne może pogarszać stany depresyjne. Zła energia kumuluje osłabienie duszy, a podczas medytacji chodzi o jej rozwój. Dlatego przestrzegam przed medytacją w miejscach które mogą mieć zły wpływ na energię.

 

Bardzo silne postanowienia zawsze wymagają poświęcenia, dlatego doskonale wiem o co chodzi.

 

Tutaj są moje artykuły http://trawka.org/forum/265-swiat-ambasadorki/ zapraszam do lektury, jeżeli coś jest mało zrozumiałe zawsze mogę coś podpowiedzieć.

 

pozdrawiam również :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

Zgadzam się w zupełności z Ambasadorką. Motywacja, energia, miejsce - to  fundamenty leczenia. Zadała Pani pytanie odnośnie oleju CBD 15%. Podzielę się z Panią moimi doświadczeniami jako osoby prowadzącej sklep internetowy z olejami CBD. Otóż z przypadkami depresji miałem u moich Pacjentów / Klientów wiele styczności. Trafiali do mnie po tym, jak dowiedzieli się, że jest coś takiego jak RSO, medyczna marihuana. Z racji, że w Polsce niestety, produkty te są nielegalne zawsze polecałem krople CBD pewnej amerykańskiej firmy na E;) I tutaj, w zależności od przypadku brane pod uwagę były następujące preparaty: CBD - gdy nie było problemów z zasypianiem, a CBD+CBDa, gdy Pacjentka/Pacjent nie mógł dobrze zasnąć - cena ta sama. Zaobserwowałem po relacjach Klientów, że składnik CBDa działa w kroplach, przy stanach depresyjnych jak meliska- uspokaja, ułatwia zaśnięcie, niektórzy Klienci mówili o "ukojeniu". Kolejnym parametrem jest stężenie. W lekkich stanach depresyjnych zaleca się stężenia 3%-10% a przy cięższych 15%-50%. Zaznaczam, że preparaty te nie mają THC, tylko CBD lub CBD+CBDa. I najważniejsze: jak działały? Otóż w każdym przypadku stan depresyjny się zmniejszył, co uradowało Pacjentów i ich rodziny. Niektórzy czuli zmianę po 3 dniach, inni po tygodniu ( kuracja rozpisana jest na 15 dni w przypadku kropel a 10 w przypadku ekstraktów ). CBD nie jest obojętne na organizm człowieka. Każda dawka wprowadzona powoduje rozpoczęcie procesów regeneracji, odnowy i  leczenia. CBD inicjuje te procesy a zwalcza organizm, dlatego czynniki zewnętrzne, o których wspomniała Ambasadorka są tak ważne. W razie dodatkowych pytań, śmiało! Po to jesteśmy dla Państwa. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witamy,

 

nie finito. Początek drogi. Wprowadzone kannabinoidy rozpoczynają procesy naprawcze i regeneracyjne. Wszystko zaczyna się "odnawiać". Po okresie używania kropli, bądź kapsułek należy zrobić ok.4-7 dni przerwy, następnie w zależności od uzyskanych efektów powtórzyć stężenie / zwiększyć / zmniejszyć. Przy silnej depresji i stężeniu CBD minimum 5% należy CBD wprowadzać przez ok. 6 miesięcy, przy stężeniach od 15% wzwyż - ok. 3 miesiące. Tylko taki czas zapewni lecznicze skutki depresji, z racji charakteru i rodzaju tej choroby duszy, a i tak każdy organizm i przypadek jest indywidualny więc gwarancji dać nie mogę, ale wiem, że na bardzo wielu ludzi podziałało szybko i dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+