Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Wytwórnia marihuany. 52kg


Dzik

Recommended Posts

Wytwórnia marihuany pod Rzeszowem. Znaleziono 56 kg narkotyków!

 

z18937533Q,56-kg-marihuany-pod-Rzeszowem

56 kg marihuany pod Rzeszowem (KWP w Rzeszowie)

z18936399F,56-kg-marihuany-pod-Rzeszowem

z18937532F,56-kg-marihuany-pod-Rzeszowem

z18937531F,56-kg-marihuany-pod-Rzeszowem

z18937530F,56-kg-marihuany-pod-Rzeszowem

Duży sukces podkarpackiej policji - funkcjonariusze zlikwidowali wytwórnię marihuany w Stobiernej pod Rzeszowem. W pustym domu znaleziono 56 kilogramów narkotyku o łącznej wartości około 1,7 mln zł. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 28 i 30 lat, którzy usłyszeli już zarzuty wytwarzania środków odurzających.
 
Działania dwóch mężczyzn, mieszkańców Stobiernej były obserwowane przez policję już od jakiegoś czasu. Podejrzewano ich o prowadzenie uprawy konopi indyjskich i wytwarzaniu z nich marihuany. Podejrzenia okazały się słuszne.

W poniedziałek policjanci wkroczyli do nowo wybudowanego domu w Stobiernej. Przeszukania ujawniły ogromne ilości suszącego się ziela konopi na poddaszu. W każdym z pomieszczeń suszenie było na innym etapie. Spora część marihuany była już podzielona na porcje i zapakowana w foliowe woreczki. Dodatkowo znaleziono kilkanaście krzewów konopi w pobliskim lesie. Łącznie zabezpieczono 56 kilogramów marihuany. Wartość narkotyku oszacowano na kwotę około 1,7 mln zł.

Dwaj mężczyźni - 28- i 30-latek zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty wytwarzania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowiedzą także na uprawę konopi. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie Prawdopodobnie dziś wystąpi do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanych.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+