Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

G Pen - Herbal Vaporizer - Snoop Dogg Signature


Piterasek

Recommended Posts

Witam.

Chciałem przedstawić wam ciekawy produkt.

Jest nim Pen Vaporizer do palenia naszego ukochanego ziółka.

Przypomina zwykły długopis albo vaporizer na olejki nikotynowe które ostatnio są w modzie.

G Pen Herbal Vaporizer reklamowany przez Snoop Dogga to całkiem przydatna rzecz

ale taniej można kupić Vaporizer olejkowy modyfikując go wewnątrz.

Różnica w budowie jest taka że olejkowy posiada tulejkę przez który przechodzi knot a w okół niego nawinięta jest grzałka/drucik. G Pen ma zamiast tulejki coś w stylu porcelanowego talerzyka na górze którego jest wymienialny drucik grzałka. 

 

Zestaw:

Bateria, ładowarka, zbiorniczek Vaporizer z grzałką, nakładka usnik, łyżeczka, tarka do rozdrabniania, 2 szklane pojemniczki, szczoteczka, G Cleaning Tips (jakiś dodatek do czyszczenia-jeszcze nie otwierałem)

 

Po naładowaniu bateryjki skręcamy wszystko tak jak długopis, trudno coś źle zrobić.

Ładujemy zasobnik przetartym ziółkiem lub wkładamy mniejszy topek, nakładamy tulejkę z ustnikiem i możemy cieszyć się wciągając dym z Vaporizer-a.

Dym jest mniej drażniący i zmaczniejszt niż odpalany zapalniczką lub zapałkami.

Grzałka podaje żar na zawartość co powoduje żarzenie miału.

Fajna lecz droga zabawka 

Koszt na dzisiejszy 99-119zł

 

Zdjęcia z galerii

http://trawka.org/gallery/album/1227-g-pen-vaporizer-by-snoop-dogg/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skąd zamawiane? Ponieważ ten Vapek jest jednym z najbardziej podrabianym vapkiem na rynku.

 

Tylko zamawiając ze strony http://www.gpen.com/products/snoopdogg masz 100% pewność że jest oryginalny.

Przyjrzyj się pudełku i częściom , ponieważ koszt tego vapka to 85$ czyli 313 złotych, stąd  jak dla mnie cena 99-130 złotych budzi wątpliwość, w UK można taki na straganie kupić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,

 

Jakoże jestem, od kilku miesięcy użytkownikiem, chyba oryginalnego zestawu to pozwolicie, że się i ja wypowiem.

 

Mianowicie, vapek oceniając ogólnie uważam za dobre użądzenie, gdy nie ma jak z bonga zapalić, a lolków się nie kręci a z lufki mocno szczypie w gardło.

 

Osobiście często go używałem i w sumie, to nie można o nim krytycznych słów powiedzieć. Aczekolwiek, jeżeli chodzi o samą baterię, to po około 5 miesiącach padła. Jeżeli chodzi o szklane tulejki to mi osobiście jedna pękła (dobrze, że w zestawie była dodatkowa sztuka). Będąc zapobiegawczym będę wdzięczny jeżeli ktoś, zechciałby podpowiedzieć gdzie można kupić wymiarowe i pasujące do tego vapka szklane tulejki. :zen: Jeżeli chodzi o samo użytkowanie, to co mogę zauważyć,to to że w momencie konsumpcji suszu (palenia) można często zauważyć problem częstego zapychania się ustnika. Myślę tutaj nie tylko o części plastikowej, ale również i tej metalowej, która w momencie źle ściśniętego materiału zapycha otwór a tym samym, ciężko się wciąga dym. Udało mi się opatentować sposób, aby po prostu wolno wdychać ziołową parę. Podrobnie rzecz się ma jeżeli chodzi o ustnik, który stosunkowo szybko się zapycha powodując osadzanie substancji smolistych na siatce mesch(metalowa z małymi oczkami) a tym samym i osadzając się na pozostałych częściach ustnika. Być może problem pojawił się tylko u mnie, lecz warto nadmienić o tym, że sam ustnik się jak gdyby przetopił odrobinę, być może od nagrzanej metalowej części na którą nachodzi, powodując to, że po stopieniu plastiku na ustniku, nie wchodzi on z oporem na ową metalową część a trzeba owijać jakimś malutki papierek aby, sam nie wypadł i siłą rzeczy się nie zgubił. 

 

Reasumując, na początkową przygodę ten vapek można, polecić. Lecz jeżeli, męczy kogoś częste czyszczenie elementów g-pena, sugeruje parę groszy więcej dołożyć i zakupić coś praktyczniejszego. Bo być może inne większe będą pozbawione powyższych problemów.  :peace:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+