Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Dinafem uczestniczy jako juror w Social Clubs Cannabis Cup, pucharze stowarzyszeń przyjaciół konopi w Barcelonie


Vito
 Share

Recommended Posts

Już za kilka dni, zespół Dinafem pojedzie do Barcelony jako główny sponsor jednego z najważniejszych pucharów konopi w Hiszpanii, Social Clubs Cup, który w tym roku obchodzi swoje drugie wydanie. Ponadto, zostaliśmy wybrani jako czlonek jury, które wybierze najlepsze rośliny marihuany w tym konkursie. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w piątek, 29 maja w Barcelonie, a my będziemy tam obecni. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

 

JURADO_blog_full_8_blog_full.jpg

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, Social Clubs Cup w Barcelonie to konkurs organizowany dla klubów miłośników marihuany z całej Hiszpanii, według kategorii ocenianych przez publiczność oraz wybranego spośród znanych osób i specjalistów w branży jury. Kategorie konkursu to najlepsza sativa / indica najlepszy haszysz, najmocniejsze rośliny marihuany oraz najlepszy klub, a do nagrody aspirują przedstawiciele regionów takich jak Katalonia, Kraj Basków, Andaluzja i Madryt.
 
Miejsce, które zostało wybrane na ceremonię wręczenia nagród, w piątek 29 maja o 19:30 to dyskoteka The One, znajdująca się w Poble Espanyol, Barcelona (C / Marques de Comillas s/n), a podczas imprezy będzie miał miejsce występ Rosa Rosario oraz set dj z Marula Café BCN. 
 
W Dinafem od kilku dni degustujemy i oceniamy próbki, wśród których znajdują się różne szczepy roślin marihuany, ekstrakty i żywice, wyróżniające się niezwykle wysoką jakością i wyglądem. Bycie częścią jury w tego rodzaju konkursie wymaga maksymalnego zaangażowania i profesjonalizmu, aby móc wydać jak najlepszy werdykt dotyczący uczestników. I tak, to jest ciężka praca; ale jesteśmy szczęśliwi, że możemy ją wykonać.
 
 
Rozprzestrzenianie klubów przyjaciół konopi na całym terytorium Hiszpanii doprowadziło do gwałtownego wzrostu jakości sprzedawanej w nich marihuany, dzięki udziałowi wyspecjalizowanych producentów i hodowców, specjalistów w zakresie hodowli oferowanych w katalogach sprzedaż nasion marihuany odmian.
 
Przypomnijmy, że tylko w Barcelonie, gdzie odbywa się Social Clubs Cup, istnieją obecnie 124 zarejestrowane towarzystwa, w których współpracują zawodowi hodowcy, fascynaci konopi genetycznych lub uczeni w zakresie konopi, którzy zawsze starają się uzyskać jak najlepszy produkt oferowany swoim partnerom. 
 
Już w ten piątek wieczorem poznamy wszystkie kluby, stowarzyszenia i odmiany marihuany nagrodzone w tegorocznej edycji, w której zapowiada się ostra konkurencja. Spotkajmy się w Barcelonie, aby cieszyć się najlepszą marihuanę i nocą pełną niespodzianek.
 
social_blog_cdn.jpeg
 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+