Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Krępowanie - trening


husaria

Recommended Posts

Witam. Naginalem jedna z moich roslin i wyszlo cos takiego i nie wiem czy to pomoze przy zaoszczedzeniu miejsca i moja uprawa bedzie mogla do konca byc w tej szawce od rosliny do lampy mam jakies 10 cm jezeli jest ok zrobie to samo z drugim krzakiem odmiana to black sugar z gory dziekuje za odpowiedzi do pytania. post-42752-0-28080400-1431816549_thumb.j 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie wyglądają.

 

Ta technika LST (to Low Stress Training). Rzeczywiście przypomina technikę jaką krasnale skrępowały Guliwera :-) .Możesz kształtować niemalże dowolnie byle nie złamać. Teraz to konieczne bo się nie pomieścisz. regularnie kładź je na płask do momentu kiedy przestaną rosnąć wzwyż.

Są już preflower'y?

 

powinieneś odpowiednio nazwać temat. Zajrzyj do regulaminu growlogów  http://trawka.org/forum-352/announcement-22-regulamin-growlog/

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Preflowery? czyli przedkwiaty? nic takiego nie zauwazylem roslinki maja 30 dni wiec moze jeszcze za wczesnie a kamyczki to karmazyt

Poczytalem o tych preflowerach i faktycznie sie pojawiaja. A tak wygladaja jak na zalaczonym zdjeciu. Mam rozumiec ze roslina wchodzi w etap kwitnienia?

post-42752-0-77271200-1431877626_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+