Skocz do zawartości
thc-thc

grower

czy już kwitnie


zasobnik

Recommended Posts

jeszcze nie kwitnie ale się zbiera

 

@zasobnik twoje rośliny mają deficyt nawozów albo blokadę z powodu złego ph.

 

no coś nie tak z nimi, lałem biohumusem, pryskałem azofoską... ph wedługo moich pomiarów nigdy nie przekroczyło 7,0 . Miałem 6,5-6,8. Myślałem czy nie przesadzić ją w jakąś inną lepszą do kwitnięcia ziemię? Tylko pytanie czy to pomoże? I jak to zrobić? :) Jest to big bang auto. Obie mają już 35 albo 36 dni . Przez długi czas miałem bardzo niską wilgotność w okolicach 15 % dzien i 25-30% w nocy. Trochę problemów z temperaturą nocną, która spadała czasem do 10st C.

Ziemia do paproci z nisko uwalniającym się nawozem. Podobno nie jest za fajna... ale dowiedziałem się o tym jak juz rosły w niej.

Proszę o jakieś mądre pomysły :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja słyszałem ze za krótki czas mają zeby potem dojść do siebie. Przesadzenie to też stres

zaopatrz sie w nawozy na flo na razie biohumus i azofoska to bieda rosliny wstrzymuja kwitnienie jak jest nadmiar azotu i u ciebie widac po lisciach ze braki potasu sa wiec lepsze nawozy.

 

kupiłem Planton K NPK 16-11-24 z mikroskładnikami pokarmowymi (miedzią, żelazem, manganem i cynkiem)

Zastanawia mnie to npk bo wyczytalem że na flo najlepsze jest w granicach 4-8-8

Czy to co kupiłem będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+