Skocz do zawartości
thc-thc

grower

czy już kwitnie


zasobnik

Recommended Posts

Nie, nie nadaje się, wyrzuciłeś kasę w błoto, zestaw dobrych tanich nawozów: BIOBIZZ TRY-PACK INDOOR ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ML

 

 

ale Ty się uparłeś na ten zestaw. Bardzo dużo ludzi pisze że używa tego planton K i jest git. A mi nie chodzi jak szybko wydać 50 pln tylko żeby było dobrze tanio i szybko. Nawozu potrzebuję na już. A to zanim zamówię i zanim dojdzie to minie z tydzień.

postaram się tam podjechać jutro i kupie to... w sumie mam niedaleko i nie będę musiał czekać na wysyłkę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a może jeszcze jedno pytanie. Dlaczego robi się tak, że pomimo tego że powietrze wpadające do boxa ma wilgotność około 40%, w boxie mam nawilżacz tego typu

 http://allegro.pl/n064-parownik-generator-mgly-jonizatora-nawilzacz-i5188915667.html

Wstawiony jest on w skrzynkę ogrodową (2 litry wody dolewam mniej więcej co 12h)

Na dwóch ścianach zawieszone mam pieluchy tetrowe zanurzone w doniczkach z wodą

a wilgotność na wysokości doniczki w czasie gdy hps włączony jest na poziomie 30%??

Strasznie trudno podnieści wilgotność. Wiatrak nad lampą który wyrzuca powietrze z boxa mam już wyłączony.

Otwór wylotowy około 120mm - wiatrak wyłączony

Otwór wlotowy około 100mm - wiatrak włączony non stop

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+