Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

OG Kush, Industrial Plant lub Critical + 2.0 - Który z nich byś wybrał po obejrzeniu nagrań pięknych topów?


Recommended Posts

W ofercie Dinafem wiele jest charakterystycznych odmian, które zdobyły uznanie krytyków i fanów na przestrzeni lat. Tym razem chcemy wam pokazać niektóre z nich z zupełnie nowej perspektywy, w postaci animowanego filmu o topach po wysuszeniu, w którym użytkownicy mogą podziwiać produkt końcowy tych tak uznanych odmian genetycznych. Który z nich byś wybrał po obejrzeniu filmów?

 

COGOLLOSVIDEOS_9_blog_full.jpg

 

OG Kush
 
Jedna z najbardziej znanych odmian, jaka istnieje w świecie marihuany. Jej genetyka powiązana jest z legendarnym szczepem ChemDawg, który skrzyżowaliśmy z hybrydą tajskiej Lemon i pakistańskiej Kush. Ślinka ci pocieknie, gdy zobaczysz wspaniały wygląd jej pąków, kompaktowych, żywicznych i o tak intensywnym i spowijającym aromacie.
 
 
Industrial Plant
 
Kolejny klasyk z naszego banku, doskonały przykład jakości i ilości, idealny genetyk dla osób poszukujących odmiany odpowiedniej do uprawy do celów komercyjnych. Industrial Plant firmy Dinafem to odmiana feminizowana Sativa / Indica, owoc związku pomiędzy Northern Lights i wybornej Skunks, oferująca silny efekt zarówno fizyczny jak i psychiczny.
 
 
Critical + 2.0
 
Prawdziwa mistrzyni i punkt odniesienia dla wielu uprawiających konopie. Ta wariacja Critical + jest silniejsza niż kiedykolwiek, dzięki skrzyżowaniu z odpornym na wilgoć fenotypem, który umożliwia uprawę w regionach o niekorzystnych warunków pogodowych. Roślina jest silna, o bardzo wysokiej jakości, łatwa w uprawie, z krótkim czasem kwitnienia, w wyniku którego powstają duże i ciężkie powlekane żywicą pąki. 

 

 

Critical + 2.0 Autoflowering
 
Druga generacja Critical + Auto narodziła się w wyniku żmudnego procesu selekcji, który trwał ponad dwa lata i w którym udało nam się jeszcze bardziej zwiększyć jakość tej super odmiany Dinafem. Topy są teraz znacznie bardziej spięte i mięsiste; a także wyglądają bardziej pomarańczowo, dzięki znacznemu zwiększeniu proporcji kwiatów względem małych liści. 
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+