Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Piątkowe Degustacje Marihuany: Industrial Plant


Macky

Recommended Posts

INDUSTRIAL2_7_blog_full.jpg

 

KOMENTARZ DOT. ANALIZY FIZYCZNEJ: Topy tej odmiany są najpiękniejsze, jakie kiedykolwiek analizowałem. Są super zwarte i całkowicie pokryte wspaniałymi trichomami. Nawet po 6 tygodniach utwardzania utrzymują wspaniałą, delikatną kleistość, a po ich rozdrobnieniu uzyskujemy niesamowity owocowy aromat podobny do cukierków.
 
KOMENTARZE PO WYPRÓBOWANIU: Paląc tę odmianę, najpierw poczujesz niezwykły smak owocowego skuna, z przedłużonym posmakiem haszyszu. Nie jest to najmocniejszy szczep jakiego próbowałem, ale jest bardzo dobry do codziennego użytku. Odmianę próbowaliśmy w bongu, odparowalniku HerbalAir oraz w joincie, ale najlepiej działała w odparowalniku, dawała bardzo lekki dym i wesoły haj. Dym jest bardzo gęsty ale stabilny w płucach, tak więc nie powoduje kaszlu. 
 
UWAGI KOŃCOWE: Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z efektu działania Industrial Plant. Jeżeli szukasz odmiany, która zapewni ci przyjemny umysłowy haj, ale która jednocześnie sprawi, że będziesz aktywny, to jest to naprawdę doskonały szczep. Nie zrozumcie mnie źle, odmiana ta porządnie nokautuje, zwłaszcza jeśli jest używana w odparowalniku. Zawartość trichomów jest imponująca; obserwowane pod mikroskopem mają małą podstawę i OLBRZYMIĄ główkę w kolorze bursztynowym, są też bardzo lepkie w dotyku. Byliśmy zadowoleni z tej odmiany, tak więc dzięki Dinafem.
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+