Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Piątkowe Degustacje Marihuany: Industrial Plant

Recommended Posts

INDUSTRIAL2_7_blog_full.jpg

KOMENTARZ DOT. ANALIZY FIZYCZNEJ: Topy tej odmiany są najpiękniejsze, jakie kiedykolwiek analizowałem. Są super zwarte i całkowicie pokryte wspaniałymi trichomami. Nawet po 6 tygodniach utwardzania utrzymują wspaniałą, delikatną kleistość, a po ich rozdrobnieniu uzyskujemy niesamowity owocowy aromat podobny do cukierków.

KOMENTARZE PO WYPRÓBOWANIU: Paląc tę odmianę, najpierw poczujesz niezwykły smak owocowego skuna, z przedłużonym posmakiem haszyszu. Nie jest to najmocniejszy szczep jakiego próbowałem, ale jest bardzo dobry do codziennego użytku. Odmianę próbowaliśmy w bongu, odparowalniku HerbalAir oraz w joincie, ale najlepiej działała w odparowalniku, dawała bardzo lekki dym i wesoły haj. Dym jest bardzo gęsty ale stabilny w płucach, tak więc nie powoduje kaszlu. 

UWAGI KOŃCOWE: Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z efektu działania Industrial Plant. Jeżeli szukasz odmiany, która zapewni ci przyjemny umysłowy haj, ale która jednocześnie sprawi, że będziesz aktywny, to jest to naprawdę doskonały szczep. Nie zrozumcie mnie źle, odmiana ta porządnie nokautuje, zwłaszcza jeśli jest używana w odparowalniku. Zawartość trichomów jest imponująca; obserwowane pod mikroskopem mają małą podstawę i OLBRZYMIĄ główkę w kolorze bursztynowym, są też bardzo lepkie w dotyku. Byliśmy zadowoleni z tej odmiany, tak więc dzięki Dinafem.

• Vito unlocked this topic