Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sprzedam nawozy tanio


Gość

Recommended Posts

Witam

 

Mam do sprzedania dwa zestawy nawozów, jeden od canny, używałem tylko jeden sezon na powierzchni 0,36 ale z przyczyn osobistych muszę kończyć z tym, także w buteleczkach zostało całkiem sporo :) (Canna Vega4/5, Canna Flores4/5, Canna PK13/14(3/5), Canna Rhizotonic1/2, Canna Flush(prawie pełny))

 

Drugi zestaw od GHE, 3 Buteleczki - Micro4/5, Grow4/5, Bloom3/5 (do zestawu gratis dorzucam kropelki ph i proszek ph down)

 

Poza tym nie otwierany stymulator ATAMI Bloomastic, 100ml

Hormony Biothierve ok. 3/4 buteleczki 100ml

 

Sprzedam tanio więc chce:

70 za nawozy canna

50 za nawozy ghe

Za stymulator bloombastic 30

Za hormony 25

 

jeśli będzie ktoś chętny to wrzucę fotki

 

 

gallery_41806_925_2580917.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

sorka nie miałem czasu żeby wrzucić fotki, święta, remont, jeszcze sylwek, jutro będę miał czas to wrzuce foty

 

4/5 butelki 1 litrowej (flores, vega, flush)

 

połowa butelki rhizotonic 250ml

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a witam witam, dawno mnie tu nie było, odzwyajcie się na priv jeszcze raz, od dzisiaj jestem codziennie

dodatkowo do oferty dochodzą nowe, nie otwierane płyny kalibrujące ph 7, ph 4 po 100ml gdyż jednak kupilem miernik z automatyczną kalibracją i nie mam co z płynami zrobić. cena 50 zł za 2, pojedyńczo 28zł

 

oraz trochę rzeczy ze sprzętu

 

filtr węglowy flat eco używany 4 miesiące, cena 70zł

 

miernik ph milvukake w pełni sprawny, dbałem o niego bardzo dobrze z płynem do czyszczenia i przechowywania elektrod -  cena 70zł

 

dwie pompki nawadniające razem z przewodami nawadniającymi na 12+12 planty 1.6metra mają przewody w ogóle nie używane, jedną tylko podłączyłem żeby sprawdzić jak chodzi, ale jednak z przyczyn osobistych muszę sprzedać - 150zł za dwa, 80 zł za jeden

 

jakby ktoś był zainteresowany to mam też dwa chillery, do hydro/aero, jeden zachowam dla siebie :) a drugi mam na zbyciu NOWY - CHILLER MINI 200 - 950 zł

 

i dwa growboxy od hortilab

 

jeden 60x60x160 - 300 zł (używany 4 miesiące zadbany)

 

drugi micro 30x30x60 - 150 zł (razem z lampam 3x tornado 32W, odbłyśnik, 2 wentylatory mieszające jak znajdę to też dorzucę wtłaczające i wytłaczające 4 sztuki, wszystko wpasowane maksymalnie na szerokość i wysokość pod wymiary)

 

a nawozy wszystkie aktualne prócz tych co wykupili wcześniej

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+