Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Sprzedam nawozy tanio

Guest

Recommended Posts

Witam

Mam do sprzedania dwa zestawy nawozów, jeden od canny, używałem tylko jeden sezon na powierzchni 0,36 ale z przyczyn osobistych muszę kończyć z tym, także w buteleczkach zostało całkiem sporo :) (Canna Vega4/5, Canna Flores4/5, Canna PK13/14(3/5), Canna Rhizotonic1/2, Canna Flush(prawie pełny))

Drugi zestaw od GHE, 3 Buteleczki - Micro4/5, Grow4/5, Bloom3/5 (do zestawu gratis dorzucam kropelki ph i proszek ph down)

Poza tym nie otwierany stymulator ATAMI Bloomastic, 100ml

Hormony Biothierve ok. 3/4 buteleczki 100ml

Sprzedam tanio więc chce:

70 za nawozy canna

50 za nawozy ghe

Za stymulator bloombastic 30

Za hormony 25

jeśli będzie ktoś chętny to wrzucę fotki

gallery_41806_925_2580917.jpg

• 2 weeks later...

sorka nie miałem czasu żeby wrzucić fotki, święta, remont, jeszcze sylwek, jutro będę miał czas to wrzuce foty

4/5 butelki 1 litrowej (flores, vega, flush)

połowa butelki rhizotonic 250ml

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

a witam witam, dawno mnie tu nie było, odzwyajcie się na priv jeszcze raz, od dzisiaj jestem codziennie

dodatkowo do oferty dochodzą nowe, nie otwierane płyny kalibrujące ph 7, ph 4 po 100ml gdyż jednak kupilem miernik z automatyczną kalibracją i nie mam co z płynami zrobić. cena 50 zł za 2, pojedyńczo 28zł

oraz trochę rzeczy ze sprzętu

filtr węglowy flat eco używany 4 miesiące, cena 70zł

miernik ph milvukake w pełni sprawny, dbałem o niego bardzo dobrze z płynem do czyszczenia i przechowywania elektrod -  cena 70zł

dwie pompki nawadniające razem z przewodami nawadniającymi na 12+12 planty 1.6metra mają przewody w ogóle nie używane, jedną tylko podłączyłem żeby sprawdzić jak chodzi, ale jednak z przyczyn osobistych muszę sprzedać - 150zł za dwa, 80 zł za jeden

jakby ktoś był zainteresowany to mam też dwa chillery, do hydro/aero, jeden zachowam dla siebie :) a drugi mam na zbyciu NOWY - CHILLER MINI 200 - 950 zł

i dwa growboxy od hortilab

jeden 60x60x160 - 300 zł (używany 4 miesiące zadbany)

drugi micro 30x30x60 - 150 zł (razem z lampam 3x tornado 32W, odbłyśnik, 2 wentylatory mieszające jak znajdę to też dorzucę wtłaczające i wytłaczające 4 sztuki, wszystko wpasowane maksymalnie na szerokość i wysokość pod wymiary)

a nawozy wszystkie aktualne prócz tych co wykupili wcześniej

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+