Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Special Kush#1 Fem(RQS) LED GrowLight 32W+14W 12/12 od początku


Scooby-Doo

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powitać.

W sumie to nie za bardzo jest o czym pisać...hehehe

Ten Kush to jakaś pomyłka-cytując klasyka ;) tak jak pisałem na początku GL , ma coś nie halo z genami do tego doszło 12/12 od pestki i efekt jak narazie jest taki , że nie wróże na koniec więcej jak dyszka na sucho.

Karakan straszny wyszedł , a do tego kwiatów co kot napłakał.

Na następny grow chyba jednak pójda dwa auto....musze nadrobić stracony czas i nerwy ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

widzę że wiesz już jaka będzie bo jest na takim etapie że można to ocenić

skromna przez 12/12 od początku; tydzień wega działa cuda

Miś dał wega, teraz będziemy obserwować czy mu boks nie popęka :zab: ja też jadę po bandzie z wysokoącią i zobaczymy co bedzie;

 

co tam w genach widzisz?

mozesz myśleć już o następnych już teraz a tą na bok skoro aż tak niezadowolony, niech sobie kwitnie przy 12/1

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dzik , tak już mniej więcej można na tym etapie powiedzieć , że będzie z niej bardzo mało.12/12 zrobiło swoje , ale nie wydaje mi się żeby to było główną przyczyną (jednak moge się mylić).

 

Jak pisałem stawiam na geny.Raz , że pesta pękła po ponad 48h , dwa że trój palczastych liści miała 2 i pół rzędu (jak by dwa było mało) , a trzy to liście rosły bardzo nie równo.Jeden palec nachodził na drugi , różne odcienie zieleni , niektóre poskręcane.

Jeszcze zabrakło tylko żeby zaczeła się hermić ;)

 

Z tym 12/1 to.......nie jerze :)

 

@gfarmer - poprzednie plony ? Masz na myśli Rosjankę ten automat z listopada ? Jeśli tak , to już dawno zapomniałem ,że paliłem :laugh:

Tam wyszło z tego co pamietam jakoś ponad 20g suszu więc skończyło się w troche ponad dwa tygodnie  :D

 

Mimo wszystko dociągnę tego karakna do końca.Ostatnio poucinałem dolne i małe boczne odrosty , jak już robi jednego małego topa to niech się skupi tylko na tym a nie w ch...ja leci.

:big-joint:  Troszkę się zrobiłem po robocie i mnie poniosło.Ale tak jak pisałem następny grow jade dwa auto ....zastanawiam się nad Dwarfem albo Mazarem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+