Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Special Kush#1 Fem(RQS) LED GrowLight 32W+14W 12/12 od początku


Scooby-Doo

Recommended Posts

Witam Wszystkich.

 

Czas na następny GL.Przerwy praktycznie nie było ;)

Zaraz po wysuszeniu ostatniego automatycznego (a raczej automatycznej) Rosjanki na płatek kosmetyczny poszła kolejna pestka.

Tym razem (głównie dzięki radom Vita) będzie to SpecialKush#1 fem od RQS.

Oczywiście z powodu moich skromnych warunków będzie to tylko jedna kobietka (mam nadzieje, że okaże się kobietką).

 

Nasiono: SpecialKush#1fem-RQS

 

Podłoże: Ziemia uniwersalna - podłoże kwiatowe 10l AgroTeam

 

Pojemność: prostokątna miska , poj. 8L

 

Box:Szafka 75x57x55cm

 

Oświetlenie: 2 żarówki e27 LED GROW LIGHT 50w+80w (razem teoretycznie 130w-teoretycznie, ponieważ te wartości są sporo zawyżone przez producenta).

Autentyczna moc żarówek to 32W i 14W , łącznie 46W-bynajmniej tak wyszło na watomierzu

 

Wentylacja: 3x wiatraki na USB

 

Nawozy: McCream firmy Velagro-Organiczny dolistny (na bazie alg), Plagron TerraBloom-Mineralny , Plagron PK13/14-Mineralny , Hesi Boost-Organiczny.

 

Jak wspomniałem w temacie posta , oświetlenie od samego początku 12/12-całkowita rezygnacja z wega.Głównie ze względu na ograniczone miejsce ,ale też z chęci sprawdzenia co z tego będzie.

 

Do tej pory wszystko jest OK.Dziś mija 22dzień.Roślina nie jest tak duża jak powinna być przy oświetleniu podczas wega ,ale o to mi właśnie chodziło.

Rozwija się prawidłowo , jak dotąd żadnych problemów.

Temp. dzięki LEDom w dzień 25-26st. w nocy 22-23st.

Siódmego dnia zastosowałem pierwszy oprysk z McCream , następnie 14go dnia drugi i 21dnia trzeci.

Teraz czekam na pierwsze oznaki FLO i za kilka dni planuję po trochu dawać nawozy na FLO.Zaczynając od połowy zalecanej dawki.

 

Poniżej kilka zdjęć:

 

Dzień1

 

D1

D1.2

 
Dzień2
 

D2.1

D2

 
Dzień6
 

D6

D6.1

 
Dzień12

D12

D12.1

 
Dzień18
 

D18

D18.1

 

Dzień21

 

D21

D21.1

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Wwszystkim za miłe słowa :)

 

@Ambasadorka- muszę przyznać ,że sam jestem ciekawy tej odmiany ;)

@bongson-również wolałbym HPS'a , ale niestety nie dam rady......z warunkami które mam.

Ale może nie będzie tak źle ;)

 

Niestety kilka diod na LEDzie który przyszedł wczoraj przestało działać :(    coś nie styka , bo raz się świecą a za chwilę nie. Podejrzewam niezbyt delikatne obchodzenie się z paczką podczas transportu z Chin .

Trudno , ta pseudo 80watówka ma 800 diod , więc jakoś przeżyje to , że 20 przestało działać.

 

 

Zdjęcia całości postaram się dodać , gdy Kush pokaże płeć (mam nadzieje ,że nie okaże się nim).

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W sumie to nie myślałem o LST.To wszystko będzie zależało od tego czy wystrzeli w górę.

Ale biorąc pod uwagę oświetlenie 12/12 od początku i to , że przy LEDach raczej się nie wyciągną , bo są dość nisko nad rośliną.

Chyba nie będzie konieczności robić LST.A gdy faktycznie będzie przy duża to najwyżej ją połamę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam Wszystkich.

Dzis jest 26 dzien zycia Kusha.

Zaczynam powoli sie martwic.Ciagle nie widac sladow plci.Jade 1wszy raz 12/12 od pestki wiec nie wiem jak to ma byc.Ale patrzac na fotorelacje ludzi to zazwyczaj plec juz powinna byc widoczna jakis czas temu.Nie wiem co moze byc przyczyna.

Powoli zaczynam zalowac ze polecialem z tym Kushem (jednak w automatach-dla mnie jest wszystko bardziej przewidywalne).Nie wspominajac o czasie ktory juz minal, autos w tym czasie byl by prawie w polowie drogi.

No nic....nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem.

I tak musze czekac dalej co z tego bedzie.

Jesli macie jakies sugestie to walcie smialo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie sądze Vito.Oglądałeś GL ludzi którzy jechali od pestki 12/12 ? Pokazanie płci występowało nawet przy 14 dniu.

Wydaje mi się , że jest to wina złych genów.

Pestka pękła dopiero po 48h i to już był pierwszy omen.Nastepnie podczas budowania pieter , liście które powinny być pięciopalczaste są trójpalczaste.

Co prawda pewności nigdy się nie ma w takich sytuacjach.Jednakże stawiam na zj...ne geny.

 

Dlatego będzie to mój 1wszy i ostatni raz ze SpecialKushem.Szkoda czasu....a to akurat w moim przypadku jest najistotniejsze.

Nastepny raz już będzie tylko autoflowering.

 

Chociaż.....może zbytnio przesadzam  ;) jest to w sumie dopiero 26 dzień.Poczekamy zobaczymy.

Inwestycje poczyniłem : pestka , gleba ,"donica" , dodatkowa lampa LED no i czas oczywiście.

 

3 dni temu poleciał oprysk z ASAHI SL.Jednak dość nisko ustawione LEDy nie pozwalają na wystrzał w górę.

Natomiast roślina gęstnieje coraz bardziej.

Dziś po wyłączeniu oświetlenia poszedł jeden z ostatnich oprysków z McCream.

A co jej będę żałował ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+