Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Płyn do mycia szyb.


sandman118

Recommended Posts

Cholera.. no nawet nie opłaca się mi wstawiać fot bo to już koniec mimo moich staran ... zostały tylko 3 odgałęzienia nie uszkodzone ale już zaczynają schnąc :c trudno kupuję 3 auto amnesie i od nowa teraz zabezpiecze się w 100 % zostawie je jeszcze kilka dni może jakiś cud się stanie ale wątpie bo rośliny poprostu są spalone.

Czuję się okropnie :c bo włożyłem duzo pracy w to trakowalem to jak hobby a to jeszcze była moja pierwsza uprawa... wiem kto to zrobił dziś ( czekam tylko aż zgasną latarnie na ulicy) idę przebić chujowi opony w jego samochodzie z pracy :> zemsta bedzie słodka

Najlepsze że to była odmiana medyczna którą tak bardzo chcialem mieć :c

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Płyn płyn jestem pewnien :) podlewane były 1 dzień przed zdarzeniem to że oklapłe to raz po 2 dniach zrobił się biały nalot i spaliło rośliny :x zadna susza jestem początkujący ale wiem co mówie 

Teraz już tych lisci teoretycznie nie ma - suche pozawijane itd itp a miejsca gdzie nie było pryskane to żyją ale to za mało nie warto juz tego trzymać :<

 

 

 

 

 

- 20:30 - zgon R.i.P   człowiek > roślina taka sytuacja ....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+