Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Gry "na fazę"


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Elo.

Swego czasu dużo czasu spędzałem przy grach i tak szczerze to wątpie żeby ktoś polecił ci coś co może ci się spodobać bo każdy lubi co innego także ja zaproponuję Ci gry nie z jakiejś zjebanej top listy best sellerów bo choć TOPlista może brzmi fajnie to jest tam sam szajs ale je**ć to... Łap tu gry specjalnie na fazę.

 

-Antichamber - Gra ryje banie totalnie "gra łamie wszelkie prawa geometrii i logiki, idąc w prawo może okazać się, że idziemy w lewo." łap tu recenzje, jak masz czas obejrz całą a jak nie to chociaż 10 sekund od tego momentu http://youtu.be/7mpmaX6Qe3Q?t=1m32s powinno Cię zachęcić.

-SuperHot - Powiem o tym tylko tyle, że masz spluwę, masę przeciwników a czas płynie tylko gdy się ruszasz. Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=7vi_JBJ5yoE

-Against The Wall - Jak kolwiek starałbym się to opisać to ni ch**a sie nie da więc sprawdź: https://www.youtube.com/watch?v=6J1nuY6o5Ds

-SCP Containment Breach - Horror o potworku który zabija jeżeli odwrócisz wzrok od niego.

 

I ogólnie jak jesteś fanem serialu to The Walking Dead, ja bez trawy w to grać nie mogłem więc jest to chyba idealna gra dla upalonych i w sumie to tylko dla upalonych.

 

Powyższe gry starczą na maks pare godzin, a jeżeli masz czas i ochotę to polecam garry's moda - moja ulubiona gra. Prócz tego, że uczysz się w nią grać jakieś 200 godzin jest spoko, jest beka i można użyć kreatywności.

 

Aaaa no i wszystkie te gry mają chu**wą grafe bo w inne nie gram :D Mój 9cio letni komp słabo sobie radzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+