Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Dinafem sponsorem targów "Canapa in Mostra", hołd dla konopi i marihuany leczniczej


Vito

Recommended Posts

Pierwsze międzynarodowe targi "Canapa in Mostra" w Neapolu, mające na celu zwrócenie uwagi na przemysł konopi i marihuany zakończyły się sukcesem. Była na nich oczywiście obecna firma Dinafem Seeds (Stand-B), która jako główny sponsor uczestniczyła w atrakcjach przygotowanych dla wszystkich zainteresowanych kulturą i uprawą konopi. 

 

CANAPAPRINCIPAL_9_blog_full.jpg

 

W dniach od 31 października do 2 listopada Neapol był świadkiem pierwszych międzynarodowych targów "Canapa in Mostra" konopi przemysłowych i leczniczych. Impreza zorganizowana została przez włoskie stowarzyszenie o tej samej nazwie, której celem jest zwrócenie uwagi na produkt, który od wielu lat jest powszechnie wykorzystywany do różnych zastosowań.
 
Członkowie stowarzyszenia uważają, że choć w poprzednim stuleciu odnotowano stopniowe odejście od konopi, tak w zakresie produkcji jak i handlu, ostatnimi czasy ponownie rośnie zainteresowanie tym produktem, zarówno w zakresie społecznym jak i gospodarczym. Poprawę w branży widać szczególnie wśród małych krajowych producentów, którym udaje się przetrwać kryzys dzięki ekonomicznym uprawom różnych rodzajów marihuany.
 
Targi, które odbyły się w centrum targowym Motra dÓltremare, wspierane były przez wpływowe postacie ze świata nauki, jak Max Durante, z Wydziału Inżynierii Fryderyka II, poświęconego dziedzinie konopi przemysłowych; Livio Luongo, zajmującego się medycyną doświadczalną i farmakologią; oraz Francesco Minucci, który prowadzi badania na temat możliwych zastosowań konopi w przemyśle kosmetycznym.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+