Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto Mazar + OG Kush Auto / HPS150


blvck

Recommended Posts

Nie wiem czy wiesz ale to są wszystkie automaty. Jadę full-time 24 na dobę ze względu takiego, że musiałem przenieść boxa ze strychu gdzie dochodziło wieczorami i nocami do niskich temperatur a nie miałem go gdzie przenieść na szybko i żeby utrzymać temp przełączyłem jakoś hmm w 10 dniu chyba na 24/0 i tak już zostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

automat czy nie automat  

 

daj 15 /9  a temperatura hmmmm  nic im nie bedzie nie przesadzajmy  chyba ze dochodzi do tych 11  stopni to jest problem lecz do 15 nie przejmował bym sie tym ani troche 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki dzięki :)Podać im już powiedzmy 1/4 Hesi Blooma? Bo zamierzam wieczorem podlać każdej. Dzisiaj rano zajrzałem do nich i przy szczytach mają już po 3-4 białe włoski to znaczy, że rozpoczynają kwitnięcie. Ten Hesi Bloom jest słaby 3+3+4 to chyba 1/4 nie będzie dużo? Czy poczekać jeszcze kilka dni?

 

Mam taką tabelkę Hesi do gleby - dawkowanie. I w niej jest żeby podać od razu 100% dawki od 1 tygodnia kwitnięcia.

 

Sam już nie wiem :joint:

post-41862-0-34057700-1415529036_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co jest grane ze szczytami?

 

DSC01891

DSC01893

 

Końcówki górnych partii liści są żółtawe i wykręcone w odwrotną stronę, spodem liścia do góry. Liście z partii niżej są uniesione do góry wdłuż żyłki przez środek liścia.

Temp 24-26, wilgotność 60-70%, nie przelane, nie mają za sucho. Reszta rośliny wygląda zdrowo.

 

Brakuje im czegoś? Wygląda na deficyt magnezu, ale mógłby ktoś potwierdzić i co ewentualnie może go blokować?

Dzień 27.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+