Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Mazar + OG Kush Auto / HPS150


blvck

Recommended Posts

A więc tak :D

 

BOX

55cm x 60cm x 90cm 60x60x160 ikea-box

OŚWIETLENIE

HPS 150W + szklana szyba 3mm

żarówa to Philips Master SON-T Pia Plus - wg producenta ma 17700 Lm

WENTYLACJA

96m3/h wylot łazienkowy u góry z tyłu boxa (nie włączony - sam się kręci) jako tako brak wylotu (można rzec wylot pasywny)

2 sztuki 120mm komputerowe wlot na dole z przodu boxa poziomo jeden obok drugiego (na 12V połączone szeregowo) wlot pasywny + 90mm wtłaczający NONAME

2 1 sztuka 90mm wiatr na lampę + mały wentylator fi=20cm w celu lepszej cyrkulacji powietrza mieszające 1x120mm 6V lekki podmuch + 1x90mm 12V 90m3/h huragan Katrina

MEDIUM

Gleba Canna Terra Professional + keramzyt + doniczki około 6L

NAWOZY

Hesi Super Vit

Hesi Phosphorus Plus

Hesi Bloom Complex

NASIONA

3x Auto Mazar

1x OG Kush Auto

INNE

Mierniki i inne chińskie bajery

Ocet na pH-

Aquatesty

Brak doświadczenia

Dużo chęci

 

 

 

Auto Mazar

Auto Mazar

 
OG Kush Auto

OG Kush Auto

Jak widać szybko wykiełkowała :D

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fotki boxa i innych rzeczy :)

 

Box1

Box2

 
Testowy pomiar pH gleby po nawodnieniu kranówą.

Test pH

 
Temperatura i wilgotność powietrza kilka minut po włączeniu.

Temp i wilgotność

 
Wtłaczające wiatraki.

2x wtłaczające 120mm

 
Jutro prawdopodobnie wsadzam nasionka do gleby. Wszystkie pokazały już korzeń :D OG Kush Auto ma już około 5mm korzeń. Mazary mają około 1-2mm. Wiem, ciasno w boxie ale damy radę, będzie LST prawdopodobnie :D

 

Aha chciałem jeszcze podpytać czy jak jutro posadzę do docelowych to od razu podlać z dodatkiem Super Vit?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciasno ciasno :) 

 

 

Aha chciałem jeszcze podpytać czy jak jutro posadzę do docelowych to od razu podlać z dodatkiem Super Vit?

 

Możesz dawać od razu, to tylko witaminy.

 

Według mojego rozumowania to wyciąg powinieneś mieć mocny i styka, bez żadnych wtłaczających :) Ale skoro temperatura jest ok to nie ma co kombinować :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Według mojego rozumowania to wyciąg powinieneś mieć mocny i styka, bez żadnych wtłaczających

 

Zawsze trochę świerzego powietrza ;) A przy okazji cisza bo wyciągający strasznie hałasuje.

 

Dzisiaj już poszły do docelowych, każda podlana po około 150ml z dodatkiem Super Vit. Zobaczymy czy jutro wyjdą :D Jak coś się pokaże to dam foty.

 

Zastanawiam się też nad rozbudową boxa wzwyż żeby chociaż miał te 120-130cm. Ale muszę znaleźć jakieś dobre miejsce żeby go zmieścić :D Szerokość i długość jest ok na 4? Doniczki mieszczą się na styk :D Z przodu wchodzi jeszcze nawilżacz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Zawsze trochę świerzego powietrza

Wyciągając powietrze z boxa taka sama ilość do niego wpada poprzez otwory. Ciśnienie załatwia sprawę, wpychając powietrze napompował byś namiot, słyszałem że topy po takich zabiegach są "puszyste" nie nadające się do normalnego palenia.

 

Trochę za wcześnie dałeś witaminy, trzeba było poczekać aż wyjdą, ale nic im nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najbardziej obawiam się podlewania, nie chciałbym przelać... Dzisiaj jeszcze nie wyszły ale miały trochę sucho więc podlałem jeszcze każdą po 50ml kieliszek :D Podlewam tylko środek gdzie poszły nasionka. Wokół mam obsypane keramzytem, jak wyjdą z ziemi to podsypię na całą powierzchnię.

 

Jak wyjdą to odczekać z 1 dzień i na następny podlać więcej, hmm 0,5l całą powierzchnię doniczki czy jak?

 

Stoją na razie w pokoju temp: 22st C wilgotność: 50%. Aha i jeszcze jedno jak wyjdą chociaż troszkę to dać od razu pod HPS czy poczekać aż trochę urosną? Nie chciałbym żeby się wyciągneły bo ziemi mam aż po samą górę i nie da rady dosypać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+