Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Mazar + OG Kush Auto / HPS150


blvck

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bo keramzyt jest do hydroponiki a nie do ziemi, zmienia pH więc trzeba go dokładnie wypłukać przed użyciem. Jeżeli chcesz poprawić właściwości ziemi to dodaj perlitu.

 

Ale ja mam tylko jedną warstwę na spodzie - drenaż, i jedną na górze. Ogólnie z tego co wiem to keramzyt jest obojętny chemicznie i nie zmienia pH gleby (źródło wiki). Nie mieszałem keramzytu z ziemią a poza tym Canna Terra ma już w sobie perlit.

 

PS Kwiatki już wyszły i są naświetlane. Temperatura 22st. C, wilgotność 55%. Jak zrobię zdjecia to wrzucę:) Fotoperiod - zdecydowałem się na 20/4.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

OK zaraz usuwam keramzyt z powierzchni! :) Niestety testu nie zrobię, bo nie mam miernika pH do wody. Ale bardziej wierzę doświadczonym growerom niż wiki :D

 

Dzisiaj są już 2 dzień pod lampą. Dziwinie wyglądają czy jestem przewrażliwiony?

 

OG Kush Auto wygląda wg mnie ok.

OG Kush Auto (chyba jest ok)

 

Ale Auto Mazary mają jakoś dziwne listki poskręcane.

Zwinięte listki (Auto Mazar)

Zwinięte listki 2 (Auto Mazar)

 

Temperatura podczas zdjęć 25st. C przy powierzchni donieczek; wilgotność 48%. Jakieś 15min przed włączeniem lampy zostały podlane po jakieś 150ml każda. HELP.

 

Podlewam cały czas z Super Vitem. Mam namieszane 4,5l wody z 1 kroplą tego dodatku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A tak mało podlewam, dzisiaj po 2,5 kielona 50. Gdybym wiedział, że nie podlewać tak dużo to bym przed włączeniem lampy też nie podlał, no ale cóż. Ziemia jest wilgotna, ale nie ma bagna.

 

Keramzyt już wywaliłem. Przerobiłem też boxa na szybko, gdy miały noc. Teraz ma 115cm wysokości :D Doniczki chyba 20cm, lampa zajmuje też jakieś 20cm. Zostaje około 75cm na kwiaty :D

 

No i dzięki za wszelkie sugestie :) Teraz nie podlewać przez jakieś 2-3 dni?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+