Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Mazar + OG Kush Auto / HPS150


blvck

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Polepszyło się im bo raz już podlałem wodą z wyregulowanym pH :) Jutro prawdopodobnie dam po pół litra każdej.

 

Co do spryskiwania to ładnie wyglądają jak są mokre :D

 

Mam też dylemat czy podnieść lampę o jakieś 20cm. Chciałbym żeby się trochę Mazary wyciągły do góry bo nowe odrosty mają strasznie mało miejsca, ale z drugiej strony im wyżej lampa to mniej lumenów czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Mam też dylemat czy podnieść lampę o jakieś 20cm. Chciałbym żeby się trochę Mazary wyciągły do góry bo nowe odrosty mają strasznie mało miejsca, ale z drugiej strony im wyżej lampa to mniej lumenów czy się mylę?

Nie przesadzajmy, podnieś lampę i obserwuj zachowanie roślin :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

OK w takim razie podniosę i zobaczę co się będzie działo. A tak w ogóle to na dniach powinny rozpoczynać kwitnięcie a jakieś małe są ;( Dzisiaj dzień 19 i są strasznie gęste i niskie (około 20cm mają)... oprócz OG Kusha który by miał z 40cm ale jest po LST :D

 

Własnie robię im przegląd i dołem donic wychodzą małe korzonki :D - są białe. OG ma główną łodygę około 1,5cm :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

OG Kush ma hardcor cały powiązany :D Jednemu Mazarowi uwaliłem kilka wiatraków (z 5 albo 6) w tym 2 przypadkowo bo za bardzo nagiąłem :D
Chyba pokazują preflowery ale nie jestem 100% sure. Generalnie to Mazar 1 i 2 rosną sobie wolno i zbytno nie ingeruje w nie, a na  Mazarze 3 i OG eksperymentuje :bongo:
 

DSC01888

DSC01887

DSC01886

DSC01885

DSC01884

DSC01883

DSC01882

DSC01881

DSC01880

DSC01878

DSC01876

DSC01875

DSC01865

DSC01864

DSC01863

DSC01868

 

Coś niektóre zdjęcią nie w tę stronę... ale to se ekran obróćcie :puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

6 fotka jak juz podwiazujesz to głowny szczyt na wysokosc odrostow daj

 

Chodzi Ci o OG Kusha - tej bardzo powiązanenej? Eksperymentuje na niej bo chorowała i już od jakiegoś czasu nie rośnie.

 

 

a tak po za tym to po co ci trening

 

Gęste były i niskie około 20cm to ponaciągałem te boczne odrosty żeby miały dostęp do światła. Podniosłem też lampę i idą teraz do góry, codziennie jest postęp około 3cm. Do końca następnego tygodnia to chyba wystrzelą. Się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+