Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto Mazar + OG Kush Auto / HPS150


blvck

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ciężko ci przez ten keramzyt sprawdzić nawet czy trzeba podlać. Wyciągnij go i podlewaj zależnie od temperatury co kilka dni. Na początku raz podlewasz i potem powinieneś tylko obserwować ;) Niech szukają korzenie tej wilgoci. Bez treningu się nie obejdzie podejrzewam z taką wysokością boxa :)

Jak wyrośnie Ci następne piętro liści, przysyp ziemią po te pierwsze dwa okrągłe listki ziemią żeby się nie wyciągały ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 cm za blisko lampy, HPS wytwarza dużo ciepła i może Ci popalić. Podnieś na 40 cm ;)

Każde rozbudzenie rośliny w 'ciemni' niekorzystnie wpływa i może je zhermić, chyba że robiłeś wszystko przy zgaszonym świetle w co wątpie ;) Po prostu musisz znaleźć czas gdy pali im się lampka :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Od dwóch dni są 15cm pod lampą i jest ok, nawet dostały wigoru i pewnie są zadowolone, no i wzrost wzwyż się zatrzymał, teraz chyba będą rozrastać się na boki ;)

 

Zanim przejdę do fotek - pytanie. Czy te pierwsze okrągłe listki, które mi się tak wyginają do dołu to normalny objaw i olać to?

 

Dzień 3

 

No i fotki :D

 

OG Kush Auto

ogkush A

ogkush B

 

Auto Mazar 1

mazar1 A

mazar1 B

 

Auto Mazar 2

mazar2 A

mazar2 B

 

Auto Mazar 3

mazar3

 

Box

Boxx

 

Czy ktoś zauważył coś niepokojącego? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:)

 

Chciałbym przenieść boxa w inne miejsce bo na poddaszu robi się coraz zimniej z dnia na dzień (późnym wieczorem jest 13st. C poza boxem). Trzy dni temu przełączyłem FP na 24/0 z racji temperatury w boxie która wynosi obecnie 20st. Obawiam się, że za kilka(naście) dni może być w boxie z 17st. W dodatku nawilżacz ochładza mi powietrze, zmniejszyłem moc i mam tylko 35% wilgotności. Czy coś może się stać moim roślinkom jeśli na jakieś 1-1,5h wyłącze im lampę?

 

Później wrzucę zdjęcia, dzisiaj dzień 9 :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+