Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Bawimy się w domu! Dinafem bierze udział w Expogrow 2014 jako sponsor i świętuje to rozdając nasiona o wartości € 900


Vito

Recommended Posts

Trzeci rok z rzędu Dinafem, jako sponsor bierze udział w targach Expogrow 2014, które w dniach 12, 13 i 14 września odbywają się na terenach targowych Ficoba w Irun (Kraj Basków). Aby to uczcić, chcemy nagrodzić lojalność wszystkich naszych fanów fantastyczną loterią, w której możecie wygrać jeden z 12 pakietów nowych, samozakwitających odmian AUTODINAFEM. Wyjaśniamy, jak wziąć w niej udział, to bardzo proste.

 

Targi Expogrow, które odbędą się w Kraju Basków (kołysce głównej siedziby Dinafem), stały się jedną z najbardziej atrakcyjnych imprez światowego sektora konopi, będąc największymi targami w Europie, o powierzchni ponad 12.000 m2. W tym roku, podobnie jak w zeszłym, można będzie nas znaleźć na stoisku 17-C w pawilonie C, naprzeciwko drzwi wyjściowych do zewnętrznej strefy rozrywki, w której odbywać się będą koncerty, a goście będą mogli zaspokoić głód. Pragnieniem zajmiemy się my, w tym roku również oferując cydr wszystkim odwiedzającym nasze stoisko!
 
Jeśli jednak nie możesz wziąć udziału w targach na zielonej baskijskiej ziemi nie martw się, bo przygotowaliśmy wielkie losowanie nasion, w którym możesz uczestniczyć. Uwaga, oto super nagroda: 12 zestawów po 10 nasion nowych samozakwitających odmian AUTODINAFEM 2014 (1 zestaw odmiany dla każdego zwycięzcy), abyście mogli wypróbować moc i jakość naszych uznanych odmian genetycznych i spróbować nowych pozycji z katalogu odmian auto, który zawiera już ponad 28 produktów i jest najbardziej kompletny na świecie.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+