Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Piątkowe Degustacje Marihuany: Cheese


Recommended Posts

cheese_2_blog_full.jpg

 

KOMENTARZ DOT. ANALIZY FIZYCZNEJ: Super zwarte i żywiczne topy o bardzo owocowym początkowym smaku; nawet po 5 miesiącach utwardzania nadal są lekko lepkie w dotyku. Oglądane pod mikroskopem w powiększeniu 100x, trichomy są dobrze ukształtowane, mają piękne, długie i smukłe łodygi z duże, jasne lub mleczne błyszczące głowy. 10/10 jeśli chodzi o wygląd.
 
KOMENTARZE PO WYPRÓBOWANIU: Wyhodowana w Wielkiej Brytanii, Cheese był dla mnie podstawą przez długie lata. Każda firma sprzedająca nasiona posiada w swoim katalogu odmianę, ale niewiele z nich można porównać do oryginalnego Exodus Cheese! Jednak jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku Cheese Dinafem. Nie jest to 100% brytyjski Cheese, ale spełnia większość wymagań. Super owocowy zapach jest, główne noty Cheese premium też są obecne na wydechu. Dym jest bardzo gęsty i eksploduje w płucach, pozostawiając pyszny smak dojrzałego sera, zmieszanego z owocowym posmakiem, który pojawia się po chwili. Fantastyczna i bardzo smaczna odmiana, które daje euforyczny stan umysłu. Bliski oryginalnemu Exodus Cheese, ale w postaci nasion.
 
UWAGI KOŃCOWE: Właściwie ta odmiana zaskoczyła mnie, ponieważ jest bardzo podobna do znanej mi Cheese. Zapach, smak i aromat ... jest wszystko co ma być, ale efekty wersji Dinafem nie trwają tak długo, jak mógłbym oczekiwać od prawdziwej brytyjskiej Cheese. Jednak było to bardzo smaczne i skuteczne doświadczenie. Spośród wszystkich wersji Cheese jakich kiedykolwiek próbowałem ta sytuuje się wśród najlepszych i ma doskonałe efekty lecznicze, a to jest przecież najważniejsze. Czy jest to prawdziwa brytyjska Cheese? Odpowiedź brzmi "nie", ale to nie umniejsza korzystnych efektów leczniczych tego szczepu; tak więc w tej linii muszę powiedzieć: "Dinafem, wspaniałe dzieło, jest to fantastyczna odmiana rośliny leczniczej i na pewno znów ją zasieję. Dobra robota!".
 
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+