Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ile można przewieźć przez granicę?


rivas07

Recommended Posts

Witam, za rok zamierzam ze znajomymi zrobić sobie mega wakacje, oczywiście nie obejdzie się bez stuffiku :puff:  .
Nasza podróż obejmuje pańśtwa Czechy - Austria - Włochy - Grecja

Sprawdzałem na google maps jak wyglądają przeprawy w poszczególnych państwach.
Granica Włochy-Austria wygląda nieciekawie http://goo.gl/dupums
Pozostałe granice bez żadnego zatrzymania można przejechać.
Ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile mogę przewieźć? Gdzie schować w samochodzie? Czy psy to wyczują?

Ziomek z którym mam zamiar jechać to taki total jaracz z dredami, normalnie dżamajka-boy, jak go zobaczą to po nas ...
Ogólnie to nie mam pojęcia o takich sprawach bo zawsze na miejscu się jarało.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przede wszystkim nie licz na rady jak przemycić, ponieważ udzielanie takich informacji  to podżeganie do przestępstwa.

Polskie rejestracje są na prawdę często sprawdzane, trawka w tych krajach też nie jest do końca legalna.

Jeżeli jest z wami rasta to szanse rosną, tym bardziej ze jedzie tyle chłopa, ale inne kraje są bardziej tolerancyjne na upodobania i styl bycia.

 

Cena przypału jest nie adekwatna do przemytu, i po prostu to głupotą jest ryzykować przewozić kilka gram.

 

Najlepiej się nadżumić i wrócić z miłymi wspomnieniami.

 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh w tylu typa wystarczy ze wjedziecie w Niemcy i pierwszy patrol policji lub zoole i macie trzepanie auta to ze niema granic nie znaczy ze jest otwarta furtka nie polecam faktem jest ze zawsze jak jadę na pl to cos ze sobą biorę tylko mam ten komfort ze jadę z rodzinka i nie na polskich blachach

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

My ustalanie wakacji zaczynamy od trawy. Od jakiegoś czasu to dla nas tradycja, bez tego ani rusz.

 

lepiej kupić na miejscu

No faktycznie, tylko że trudno będzie dogadać się w obcym państwie.

 

Myślałem żeby z jakiegoś starego telefonu wygrzebać cały środek, zostawić obudowe i zamknąć w środku pare gram,

ewentualnie w tubie dezodorantu też by przeszło.

 

A jak to jest z psami tropiącymi? Da rade je jakoś obejść? Obłożyć towar śmierdzącymi skarpetkami ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+