Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Critical feminizowane Nasiona konopi


Recommended Posts

Uprawa marihuany jest świetnym hobby i może być równie świetnym pomysłem na własny biznes, przemieniając zwyczaj palenia w bardziej ekonomiczne i przyjemniejsze zajęcie, pozwalając przy tym na uzyskanie dodatkowych dochodów. W każdym przypadku uprawa wiąże się z poświęceniem czasu i planowaniem naprzód, jeśli chcemy maksymalnie wykorzystać potencjał naszych roślin.
Najtrudniejszym etapem podczas zakładania ogródka na własny użytek (lub mini biznes) jest wybór najlepszej odmiany pod uprawę. Decyzja ta powinna zostać podjęta, mając na uwadze osobiste preferencje oraz otoczenie i ilość miejsca, jaka zostanie przeznaczone pod uprawę. Świetnym wyborem do uprawy indoor oraz w małych ogródkach jest Critical.
 
Bez różnicy, czy jesteś doświadczonym growerem, czy też dopiero zaczynasz przygodę z uprawą, Critical na pewno nie zawiedzie twoich oczekiwań. Nadaje się zarówno do uprawy indoor, jak i outdoor, będąc przy tym elastyczną odmianą jeśli chodzi o wymagania klimatyczne. Ta silna roślina daje duży zbiór nawet na małej powierzchni, niezawodnie produkując mocne topy. Palacze z całego świata uwielbiają jej łagodny, a zarazem mocny i długotrwały haj.
 
Historia
 
Growerzy od dawna poszukiwali idealnej odmiany, odpornej na niesprzyjające warunki oraz błędy popełniane przez początkujących hodowców. Critical to krzyżówka odmian indica i sativa, która na chwilę obecną jest najbliższa ideału ze wszystkich naszych odmian. Ma krótki cykl życiowy, około 8 tygodni, co pozwala na jej uprawę zarówno w ciepłym, jak i chłodniejszym, północnym klimacie.
 
Odmiana została stworzona z myślą o uprawie zarówno indoor, jak i outdoor, nawet w północnych regionach, gdzie sezon jest o wiele krótszy. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni growerzy wychwalają łatwość, z jaką uprawia się tę odmianę w niemal każdych warunkach oraz jej obfite plony. 
 
Oferowana przez nas krzyżówka to feminizowana roślina, z okresem kwitnienia trwającym średnio 49 dni. Zawartość THC wynosi około 16%, a jej genetyka wywodzi się z odmian Skunk i Afghani, które odpowiedzialne są za jej przyjemny zapach i smak oraz topy charakteryzujące się dużą mocą.
 
Growerzy z całego świata zachwalają jakość topów i łatwość uprawy Criticala. Dzięki tym cechom doskonale sprawdza się zarówno w uprawie na własny użytek, jak i w profesjonalnych uprawach komercyjnych. 70% indica i 30% sativa – połączenie najlepszych cech tych genów zaowocowało powstaniem doskonałej krzyżówki oferującej obfite plony o wysokiej jakości.
 
Zalety odmiany Critical
 
Jedną z największych zalet tej odmiany jest łatwość jej uprawy. Critical jest nadzwyczaj ekonomiczny i z jednej, odpowiednio zadbanej rośliny można zebrać naprawdę pokaźny plon. Idealna do uprawy indoor, ta odmiana nie należy do wysokich i zazwyczaj nie osiąga więcej niż metr wysokości, bardzo się przy tym krzewiąc. Przyjmuje formę bujnego i gęstego krzaka, w odróżnieniu od wysokich i patykowatych odmian.
 
Uprawiana indoor przy prawidłowym oświetleniu oraz z regularnym podlewaniem i nawożeniem, jedna roślina może wyprodukować do 70 gram zbioru. Ta sama roślina uprawiana outdoor da nam wynik około 100 gram. Różnica ta wynika z faktu, że na outdoor warunki często są bardziej zbliżone do optymalnych. Od momentu wykiełkowania do ścinki upływa średnio osiem tygodni, przy czym po pierwszym dużym zbiorze roślina nadal kwitnie i oferuje  kolejne plony.
 
Ta ekonomiczna roślina z krótkim cyklem rozwojowym jest idealna dla growerów ograniczonych czasowo lub tych, którzy chcieli by uprawiać, ale mieszkają w regionie o niesprzyjającym klimacie.
 
Wrażenie z palenia
 
Critical to krzyżówka genów sativa i indica, oferująca najlepsze cechy obu odmian, jeśli chodzi o jakość palenia. To mocna odmiana o łagodnym smaku i długotrwałym haju. Słodka, z bardzo pożądaną nutką mięty, jest popularną odmianą pośród wszystkich palaczy, od weekendowych użytkowników po palących codziennie. Critical doskonale nadaje się do palenia w sposób tradycyjny oraz z waporyzatorów, które cieszą się rosnącą popularnością. Bogaty i pełen smaku dym sprawia, że Critical to kwintesencja odprężających doznań, poszukiwanych przez palaczy.
 
Critical_01.jpg
 
Ekonomiczna, mocna i łatwa w uprawie, Critical to odmiana idealnie nadająca się do uprawy indoor oraz dla growerów na małą skalę. Wyborny aromat i smak oraz silne działanie sprawiają, że Critical jest bardzo lubianym gatunkiem wśród codziennych palaczy. Ta krzaczasta roślina zajmuje niewiele przestrzeni i produkuje duże zbiory w stosunku do swej wielkości, dlatego jest polecana zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych growerów.
 
Duże plony w stosunku do zajmowanej przestrzeni sprawiają, że wielu growerów z całego świata decyduje się właśnie na tę odmianę. Bezproblemowa uprawa oraz dorodne, wysokiej jakości plony przyczyniły się do ogromnej popularności Criticala. Roślina łatwo przystosowuje się do warunków klimatycznych i jest idealna do upraw zarówno na małą, jak i wielką skalę, dlatego jest świetnym wyborem dla growerów bez względu na ich poziom doświadczenia w uprawie.

 

http://www.royalqueenseeds.pl/blog-critical-feminizowane-nasiona-konopi-n24

Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+