Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Witam :D

Przede wszystkim słowa podziękowania dla Pani Ambasadorki

Pragnę podzielić się moimi wrażeniami po masełku z w/w przepisu.

Użyłem 13 gr świeżych topków ładnie oszronionych z czwartego tygodnia flo, oraz 230 gr masła już klarowanego.

Sampla jednego spaliłem (z mojej staruchy), więc skoro próbka poklepała to stwierdziłem ,że nie mogę dłużej czekać na masło, no i dokonało się. :hemp_cook:

Z odpadu po produkcji dokonałem małego recyklingu jak w przepisie, robiąc suuuuuper czekoladę.

Masełka wyszło 214 gr.

Pierwsze dwa łyki czekolady troszkę mnie zemdliły bo była extra słodka (nie wiem czy za dużo czekolady, czy miodu) no i tłuste a u mnie z tym malutki problem,żeby coś tłustego przeszło mi spokojnie przez gardło (skrzywdzone dzieciństwo bo piłem tran).

Zerkałem na zegarek jak bym czekał na pierwszą gwiazdkę, no i pojawiła się faza nr.1 już po ok 20 minutach . Pierwsze wejście było mega. Nogi zaczęły same się uginać a w oczach i w bani lekkie oszołomienie ale przyjemne. Już po 30 minutach była faza nr.2 , która krótko mówiąc mnie rozjebała. Śmiałem się i cieszyłem jakbym snikersa opierdzielił w czasach PRL :D .

Loot śmiechu trwał przez dobrą godzinkę.

Po ponad dwóch godzinach weszła faza nr.3 , która  podobała się nie tylko mnie ale i mojej żonie najbardziej.Była to faza lewitacji :zen: . Oboje poczuliśmy niesamowite rozluźnienie każdego cm2 na ciele, a leżąc na łóżku i słuchając muzyki wydawało się ,że zaraz się uniosę jak budda.

Ten piękny chill out trwał w nieskończoność, umysł,ciało, cały ja , byłem gdzieś indziej, gdzieś skąd nie chce się wracać.... :happy: :happy: :happy:

tak, ja bym je wrzuciła do garnka z zimną wodą i stopniowo ogrzała do wrzenia.

• Upvote 1