Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hash monster na strychu


Benek37

Recommended Posts

Chce zacząć hodowle ak 47, na strychu mam jakby drugie pomieszczenie ktore ma dach po skosie i jest dosc male ok wys/szer/dl (70cm,40cm,300cm)... przy czym jest tam cieplo i ciemno, gdybym wsadzil tam swojego automata, bez boxa jak dam lampe to wyrośnie on <głownie chodzi o rozchodzenie się światła>? oczywiście pielęgnował bym go poprawnie. dziekuje za odpowiedzi :)/ zmiana tematu kontynuacja w poscie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

 

Potrzebna Ci lampa (cały zestaw) HPS minimum 250W np. ZESTAW OŚWIETLENIOWY 250W PHYTOLITE BLOOM + STUCCO 80%

10L dobrej ziemi na jedną roślinę np. BIOBIZZ LIGHT-MIX 100% ORGANICZNA ZIEMIA KWIATOWA 20L

Światło HPS widać z daleka, więc jakąś dużą starą szafę im większa tym lepiej albo sam stelaż i owinąć folią np. FOLIA REFLEKSYJNA CZARNO-BIAŁA 85MU 1x2M

 

Dalej to zakładaj growloga ale musisz poczytać podpięte tematy w dziale uprawa i sprzętu.

 

A i żadnego automata tylko normalną odmianę pełnosezonową, polecisz krótki weg i będzie miodzio :) np. Big Bud

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

już zamówiłem jednak 3x hash monster :) ogólnie jak się uda to zrobię sciankę która by skróciła miejsce do 70x40x70-90/ zmieniłem zakup ponieważ ak jest wysokie :/ a hash z sortowania jest dobra dla początkujących i mała, jeszcze tylko z tego co przestudiowałem są różne opcje...

1. podlewanie raz a solidnie żeby woda wylała się z donicy dziurą na dole jej, 2. podlewanie mniejsze ale czestsze (jeżeli tak to ile w jakim cyklu) 3. o co cho. z tym ręcznikiem mokrym nad konopią czy tam końcówką w niej?

- czy ziemia odczynu obojetnego, do tego duza kostka wlokniny kokosowej, nawoz humovit bio i pozniejszym odczekaniu 1 dnia po zrobienia i dolaniu dolomitu, wyczytalem to gdzies i czy to wystarczy ? a i oczywiscie perlit :)

- czy woda oaza 6.5 ph jest dobra ?

- macie może jakąś strone gdzie piszą fazy księżyca ?

- czy sadzenie w krążkach torfowych jest dobre? i czy moge je pozniej do duzej donicy

- jeżeli kupilem 99,9% źeńską to bedzie to żeńska czy to zwykły wałek ?

- dobre rady żeby moja pierwsza uprawa nie zdechła ? nie chce jej przehodowac lub przedbac :P

- co ile nawozic/ jak, moze ktos mial ta odmiane

- oświetlenie 12/12 czy ile :)

jak ogarne wszystko to foto relacja bedzie :) Dziękuje za odpowiedzi.

Lampy ogarnę obliczyłem, że będę potrzebował ok 20K Lumenow, chyba zapomniałem dodać, że sadzę 2 roślinki bo na 3 brak miejsca i lampy :/ jak mogę ją zakonserwować na kilka tygodni ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.na poczatek podlewasz kolo 200 ml gdy rosline masz w docelowej donnicce 1 litr na rosline 

 

2. to juz sam musisz sprawdzac  czy ziemia jest sucha konopie lepiej przesuszyc niz przelac  odpowiedz masz w punkcie 1 !!

 

3. ludzie stosuja szmaty ,skarpety i inne wynalazki by zwiekszyc wilgotnosc jezeli kwiat nie kwitnie jeszcze utrzymujesz wilgotnosc 67/75 procent  polecam kupić nawilżacz 

 

4. kup dobra ziemie po co ci kokos i inne ustrojstwa jezeli brak siepy kup ziemie uniwersalna i dodaj 30 procent perlitu na worek 

 

5. woda zwykla kranowka mie popadaj w paranoje 

 

6 wujek google i masz kupe stron 

 

7.tak jest dobre i nie mozesz a wrecz musisz do wiekszej donnicy 

 

8 jezeli kupiles zenska rosline to bedzie na 100 procent zenska 

 

9.słuchaj co ludzi ci pisza a bedziesz miał ładne krzaki 

 

10 pierwsze nawozenie to 50 procent dawki po 14 dniach zycia rosliny  pozniej  co drugie podlanie stoprocent dawki 

 

11  niewiem jakie masz pestki automaty czy pełnosezonowe  automaty cały czas 18/6  pełnosezon 20/4 gdy uznasz ze wystarczajaco urosła przełączasz  12/12

 

 

wsadz w doniczki 5 l i wystarczy i wejda ci 3 planty 

 

 

trzymam za słowo co do fotorelacji 

 

pozdro 

jok

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. podlewaj raz a solidnie

- po co takie komplikacja, jak koń pod górę, mieszasz ziemię z perlitem i styka, żadnych nawozów do 2 tygodnia.

- dobra

- tak mamy, na forum w dziale Uprawa konopi, są ze dwa tematy o fazach

- krążki torfowe dobre, zobacz w moim aktualnym growlogu pokazałem jak je sadzę

- jak feminizowane to będzie żeńska, ale można spierdolić zaglądając do roślin podczas ciemni/nocy

- czytaj forum

- nawozy bio to koszt 49zł

- oświetlenie weg 18/6 flo 12/12

 

 

Lampę konserwować ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+