Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Amnesia ST, Medical String, No Name


endriu182

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników po długiej nieobecności i konkretnych zmianach w moim życiu przychodzi mi założyć temat i prosić Was o pomoc w udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań.

Mam małego spota z 7 krzaczkami, 2 z nich to automaty Amnesia short therm i no name na moje oko okres ich żywota powoli dobiega końca, a co niepokojące nie wykształcily zadowalających kwiatostanów.

 

  1. Ile do ścinki?
  2. dawać jakis nawóz na kwitnienie?(jak nie za późno)
  3. czy jest szansa na poprawę ilości zbiorów?
  4. co ogólnie o tym sądzicie?

No name#1

post-21831-0-46594600-1407410048_thumb.j

 

no name#1

post-21831-0-94816300-1407410259_thumb.j

 

Amnesia Short Term-główny szczyt

post-21831-0-64601300-1407410320_thumb.j

 

AST

post-21831-0-87237300-1407410620_thumb.j

 

Pozostałe pełno sezonowe

 

Medical String#1

post-21831-0-59374500-1407410884_thumb.j

 

Medical string#1- macro

post-21831-0-31077600-1407411209_thumb.j

 

No Name#2

post-21831-0-07398200-1407411093_thumb.j

 

Oraz kilka innych no name'ów.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

Na przyszłość proszę umieszczaj fotki w galerii Jak dodać zdjęcia do galerii trawka

 

Te pierwsze mają jakiś problem. Reszta ładna i zdrowa.

Do ścinki jeszcze długo... One dopiero zaczynają kwitnąć.

Nawóz oczywiście, bierz to, tanie i dobre: BIOBIZZ TRY-PACK OUTDOOR ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ML

 

Czy dobiega końca patrzysz po kolorze trichomów (kryształków).

Kiedy ścinamy konopie? Czyli harvest time!

 

Może przerobimy ten temat na growloga ? musiał byś raz na tydzień / dwa wrzucić up ze zdjęciami itp.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za odp. Ok, dawno mnie tu nie było i zapomniałem już co i jak.

 

Te pierwsze od początku takie były tzn. podrostek miał już duże problemy z rośnięciem, później listki zaczeły się kręcić do góry i tak już zostało.

Ziemia do jakiej były wsadzone to Atami kilomix.

 

Kolejną bolączką która nie daje mi spokoju to ziemia która na okrągło jest mokra, jest to uwarunkowane terenem, ponieważ jest to teren podmokły i jak myślę raczej nic z tym nie zrobię, choć może błędem było nie zrobienie dziur w folii oddzielającej ziemie sklepową od podłoża, które jest raczej gliniaste.

 

W takim razie dziś cisnę do jamaicagrowshop, bo tak się składa, ze mam niedaleko btw. jest możliwość pochytania jakiś rabacików na produkty, wkońcu już długo współpracujecie z tym sklepem. :)

 

Co do growloga to czemu nie :D fajnie mieć świadomość, że ktoś ogląda i docenia twoje wysiłki, bo w końcu nie tylko dla zbiorów sadzimy. Big Up! :trawka:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ach to trochę za późno to ogarnąłem, ale nic nie szkodzi, obsługa była na medal, więc nie widzę straty.

Czemu za późno, może da się przeprowadzić delikatną operacje, mam na myśli wyciągnąć worki z ziemią i od dołu porobić dziurki, bo wiesz one przybrały formę takich donic, a trochę zapasu mam nad ziemią więc za co chwycić będzie, tylko tak jak piszę, zrobić to bardzo delikatnie.

Co o tym sądzisz Vito?

Ps. Oglądałem Twoje growlogi RESPECT, pełna profeska.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest to opakowanie po ziemi więc jest bardzo mocne, nie takie jak po universalach, gdzie plastik się ciągnie i przerywa. No i kwestia tego że tam tak mokro, jak by był jakiś sposób, żeby ta wilgoć odprowadzić, może głębsze dołki i nakłuć ziemie pod, bądź wsypać jakąś suchutką ziemie by wyciągnęła wilgoć?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+