Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Prawo pracodawcy do testowania pracownika/kandydata do pracy pod kątem używania narkotyków


Recommended Posts

moze byc jakies wewnetrzne prawo firmy ze w drodze przyjecia do pracy musisz sie zgodzic na cos takiego. ale czy maja taki przepis i czy maja prawo do wykonania testu??????? czekam na rzetelna odpowiedz kogos w temacie rowniez

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Postaram się po prostu ograniczyć z paleniem i będę liczyć, że trochę czasu minie zanim mnie ewentualnie zechcą zatrudnić (o ile w ogóle) i przetestować.

 

Nie licz na google, licz na siebie.

 

Mnóstwo osób wypowiada się na forach na temat rekrutacji do tej korpo, stąd mój wniosek, że ktoś powinien choćby napomknąć coś na temat testów jeśli by takie stosowali.
Ale oczywiście masz rację.

 

Uważam to ograniczenie swobody człowieka, no ale skoro starasz się o dobrą prace, to musisz wybrać co bardziej Ci się opłaca.

 

Jeśli trafnie wyczuwam nutkę pogardy w Twoim tonie, to proszę, nie oceniaj mnie zbyt surowo. Wierz mi, że praca w korpo jest ostatnim o czym zawsze marzyłam i rzygać mi się chce na korporacyjny bełkot, siedem etapów rekrutacji sracji czy pisanie listu motywacyjnego na stanowisko sprzątaczki (cóż u licha pisze się w takim liście? "Sprzątanie zawsze było moją pasją", czy co? xD). Poważnie, jak mnie na następnej rozmowie (a będzie to już czarta!) spytają o moją największą wadę i zaletę to puszczę pawia i tak się sprawa zakończy. A za moją największą porażkę uważam to, że w ogóle muszę w ogóle z nimi rozmawiać.

Jednak naprawdę długo i bezskutecznie szukam już pracy. Składałam podania do najprzeróżniejsztch firm, firmisk, firemek i instytucji i jeśli tutaj mnie wreszcie zechcą (a wcale nie mam pewności), to będę bardzo szczęśliwa.

Tak naprawdę ta praca byłaby "dobra" (i cudzysłów jest tu na miejscu!) z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że w ogóle by była. Po drugie: dostałabym umowę o pracę (o co niestety obecnie trudno), a co za tym idzie ubezpieczenie zdrowotne i prawo do płatnego urlopu macierzyńskiego :) Chcę tylko tyle.

Na sam temat narkotykowego testowania pracowników/kandydatów w kontekście wolności jednostki nawet nie będę się wypowiadać, bo jest raczej oczywiste co sądzę o tym procederze rodem z kart antyutopijnych powieści.

 

W każdym razie jeszcze raz dzięki za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+