Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Recommended Posts

Siemanko wszystkim znawcą, jaraczom, grownerom i dillerom. Mam problem... Palę od 3 lat, niestety od całkiem niedawna dziewczyna robi mi testy na thc xd. No sprawa wygląda tak że ona jest sceptycznie nastawiona na wszelakie używki, a lubię palić. Robi mi je co 2 tygodnie jak mi wyszlo thc to była spina xd. Jak mam palić i poddawać się narkotesta? Proszę o pomoc!

Aa i testy robi te z apteki na mocz

Siema.

Przede wszystkim, porozmawiaj poważnie z dziewczyną, ponieważ jest to niezwykle uciążliwe. Jeżeli kocha Cie to powinna zrozumiec, to że lubisz zadżumić.

Ciężko tak żyć.

Przed wykonaniem testu wypróbuj wypić z rana dużo mleka. Ogólnie dużo płynów, nie ma złotego środka.

Albo wytłumacz jej że za kase z testow niech kupi sobie coś ładnego lub pysznego.

:indiana:

u mnie nie wyobrazam sobie takiej sytuacji ja bym tak dlugo nie wytrzymal i ty tez dlugo nie dasz rady ja osobiscie to bym ja olal no zalezy tez ile jarasz powiedzmy jak codziennie ujebany ze tylko usiasc i zamulic to sie nie dziwie ale jak bucha raz dwa w tygodniu to jest czepialskie. mysle ze powinienes ja jakos zaklimatyzowac muzyka filmami ogladac jakies pozytywne filmy tematyczne i rozne takie kombinacje . Jak nie dasz rady to tylko od ciebie zalezy czy chcesz sie dalej bunkrowac i czaic ja bym nie dal rady i dal bym sobie spokoj. Moze latwo mi mówic bo akurat jestem zonaty i jaramy we dwoje tylko ja wiecej :D :D

Znaczy wolałbym już przestać jarac niż ja rzucić... Ale w moim wykonaniu to ciężka sprawa by była bo jaram duuuuużo. Ogółem mam dobrą pracę, nie ma dzieci nie mam na co wydawać xd. No jaram bake jak inni fajki :P. To z kwaskiem nie wypali bo nie mam gdzie go dać... O tym mleku nie wiedziałem, spróbuję. Ale trochę uciążliwe pić litr mleka dziennie

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+