Skocz do zawartości
thc-thc

grower


kma

Recommended Posts

Siemanko wszystkim znawcą, jaraczom, grownerom i dillerom. Mam problem... Palę od 3 lat, niestety od całkiem niedawna dziewczyna robi mi testy na thc xd. No sprawa wygląda tak że ona jest sceptycznie nastawiona na wszelakie używki, a lubię palić. Robi mi je co 2 tygodnie jak mi wyszlo thc to była spina xd. Jak mam palić i poddawać się narkotesta? Proszę o pomoc!

Aa i testy robi te z apteki na mocz
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema.

 

Przede wszystkim, porozmawiaj poważnie z dziewczyną, ponieważ jest to niezwykle uciążliwe. Jeżeli kocha Cie to powinna zrozumiec, to że lubisz zadżumić.

Ciężko tak żyć.

 

Przed wykonaniem testu wypróbuj wypić z rana dużo mleka. Ogólnie dużo płynów, nie ma złotego środka.

 

Albo wytłumacz jej że za kase z testow niech kupi sobie coś ładnego lub pysznego.

 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

u mnie nie wyobrazam sobie takiej sytuacji ja bym tak dlugo nie wytrzymal i ty tez dlugo nie dasz rady ja osobiscie to bym ja olal no zalezy tez ile jarasz powiedzmy jak codziennie ujebany ze tylko usiasc i zamulic to sie nie dziwie ale jak bucha raz dwa w tygodniu to jest czepialskie. mysle ze powinienes ja jakos zaklimatyzowac muzyka filmami ogladac jakies pozytywne filmy tematyczne i rozne takie kombinacje . Jak nie dasz rady to tylko od ciebie zalezy czy chcesz sie dalej bunkrowac i czaic ja bym nie dal rady i dal bym sobie spokoj. Moze latwo mi mówic bo akurat jestem zonaty i jaramy we dwoje tylko ja wiecej :D :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Znaczy wolałbym już przestać jarac niż ja rzucić... Ale w moim wykonaniu to ciężka sprawa by była bo jaram duuuuużo. Ogółem mam dobrą pracę, nie ma dzieci nie mam na co wydawać xd. No jaram bake jak inni fajki :P. To z kwaskiem nie wypali bo nie mam gdzie go dać... O tym mleku nie wiedziałem, spróbuję. Ale trochę uciążliwe pić litr mleka dziennie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+