Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pringles Box - co wy na to?


DemonTHC

Recommended Posts

Tak dzisiaj będąc w stanie ogromnego szczęścia postanowiłem stworzyć Pringles-Boxa. Pudełko pringles ma wysokość 25cm a średnice 8cm. Wyliczyłem że stareczy na to spokojnie 500lm. Doniczką będzie plastikowy kubek 7x10x5 wymiary czyli 0.3 litra. Na samej górze boksa będzie mały wiatraczek PC 8x8 wyciągający powietrze centralnie do góry, pod wiatraczkiem oświetlenie. Tutaj zastanawiam się co wybrać. Żarówkę LED 14w 500lm czy może malutką Energo? W ciągu najbliższego tygodnia zamierzam to zmontować i podzielić się z wami efektami a następnie przenieść się na dział Growlog i będziemy patrzeć co tam urośnie. Najpierw to zmontujmy :] 
Pudełko Pringles już mam :] Pozostaje cała reszta. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostra rozkmina :rasta: Podsunę Ci pomysł że zamiast dawać tam kubeczek jako doniczkę to lepiej zabezpieczyć jakiś ścianki opakowania co by za szybko nie zgniły i wykorzystać spód opakowania jako doniczkę. Zyskasz wtedy kilka cm3 ziemi więcej. Tylko kwestia taka czy ta dodatkowa ziemia jest potrzebna :zmiazdzony:

Mała żarówka energooszczedna chyba będzie lepsza, bo ta Led może mieć słabe spektrum dla roślin. Powodzenia w projekcie !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+