Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

USA: kolejny stan zalegalizuje marihuanę?


HolenderskiSkun.pl

Recommended Posts

Alaska może stać się trzecim stanem, w którym marihuana zostanie zalegalizowana. Referendum w tej sprawie odbędzie się w sierpniu.

 

Wczoraj gubernator Alaski Mead Treadwell zaakceptował petycję, pod którą podpisało się 36 000 mieszkańców stanu – o 6 000 więcej niż wymagało tego prawo.

Oprócz wniosku o legalizację marihuany, mieszkańcy największego pod względem powierzchni stanu Ameryki będą głosować nad podniesieniem płacy minimalnej do 9,75 dolara za godzinę.

Jeżeli legalizacja marihuany na Alasce w drodze referendalnej się powiedzie, osoby, które ukończyły 21 rok życia będą mogły posiadać na własny użytek do 28 gram narkotyku oraz do sześciu roślin konopii.

System regulowania sprzedaży ma być oparty na obostrzeniach funkcjonujących już w dwóch innych stanach, które zalegalizowały marihuanę – w Kolorado i Waszyngtonie. Na każdej sprzedanej w hurcie uncji marihuany stan Alaska ma pobierać w formie podatków ok. 50 dolarów.

Obecnie marihuana jest na Alasce legalna jedynie do celów medycznych. W grupie tej znajdują się jeszcze Arizona, Kalifornia, Connecticut, Delaware, Hawaii, Illinois, Maine, Massachusetts, Michigan, Montana, Nevada, New Hampshire, New Jersey, Nowy Meksyk, Rhode Island, Vermont i Oregon.

Zdaniem komentatorów ostatni z wymienionych stanów będzie kolejnym, w którym zorganizowane zostanie referendum dotyczące całkowitego zalegalizowania marihuany.

 


Link to comment
Share on other sites

Im więcej słyszy sie informacji o legalizacji za oceanem tym bardziej utwierdza mnie fakt iż państwo Polskie usilnie próbuje gnębić ludzi nielegalnością w nieskończoność doprowadzając do powszechnej agresji zakazami.

 

Gdyby brali przykład z mądrzejszych rządów nie musielibyśmy innym zazdrościć.

 

Coraz bliżej do wolności dla osób lubiącej ta roślinę.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+