Skocz do zawartości
thc-thc

grower

La Musa, AK-47, Roadrunner, Stuprosonic, MIX AF - Delicious, Speed Seed, Dinafem


Recommended Posts

Smoker Face- He he dzięki Też bardzo na to czekam ;)

debastator-  Automaty zawsze idą w weekend lub dwa więc nie ma co wspominać hehe :D

                      Mogę Ci tylko powiedzieć,że w tym roku jestem bardzo zadowolony z automatów Delicious. Kozackie zapachy i smak w niektórych                              lepszy niz nie jedna pelnosezonowka...

 

 

 

 

08.09.13

Witam wszystkich.Dzięki tym którzy zaglądali jak i tym którzy napisali cos od siebie  :rasta: 

Dziś kolejny UPdate z baśniowej krainy leśnego skrzata  :puff: 

Zapraszam serdecznie.

 

 

W tym tygodniu było zimno a temperatura w nocy spadła nawet do 7 stopni co nie wywołało żadnych kłopotów w moim domu ;)

3 dni ciągłych opadów wywołało dość dobrą reakcje,ponieważ widać,że dopiero teraz wszystko w ziemi zostało zjedzone do końca.Od ostatniego weekendu nie dostawaly żadnego papu i do nastepnego Upka pewnie nie dostana a przynajmniej nie wszystkie.

W piątek naginałem niektóre krzaczki,bo przkroczyły 2,5 m a to nie jest odpowiednia wysokość na tym spocie. Przez to niektóre zdjęcia są lipne bo panienki zlewają się z tłem...

Ale do sedna!

 

 

 

Stuprosonic

Dalej zawieszona w czasie i przestrzeni   :planty: 

Jak zacznie flo do konca wrzesnia to dam jej szanse w boksie,oczywiscie wybiore najladniejsza bo mam 4 do wyboru.

 

 

SAM 0975

SAM 0976

SAM 0985

SAM 1010

 
 

mix sati

mix sto pro

 

jungle!

SAM 0977

SAM 0979

SAM 0982

SAM 0986

SAM 0999

SAM 1000

SAM 1001

SAM 1004

SAM 1005

SAM 1006

SAM 1008

SAM 1011

SAM 1008

SAM 1015

SAM 1023

 
skunk#1 x grapefruit x pechy af
  • Zaczeła obrastac w brązowe włosy,ale teraz po 3 dniach deszczow zauwazylem ze zgubiła bardzo duzo liści i obrasta w nowe bielutkie włoski.Co najlepsze ze wyraźnie spuchła więc te geny nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa :)

SAM 0989

SAM 0991

SAM 0996

 
 
Coooraz bliżej święta  :harvest: 
 
 
 
gallery_37532_272_3404639.jpg
 
 
 

Zapraszam do komentowania  :peace: 

 
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Akcja z serii ktoś się nie bał i ...

3 lata uzytkowania wcale nie gwarantuja tak zwanego spota pewniaka jak widać. Planty zostały zajebane a delikwent zrywał nawet kwiatostany które ledwo co wypuscily wlochy. Prosze o przeniesieneie do zakonczonych. Ciesze się,że przynajmniej pokazalem jak doszły planty z OS-ów (oprócz stuprosonica). Jeden z plantow od chwasta pojdzie pewnie do szafy w której GL zaczne pradopodobnie za miesiąc. Więc zapraszam i dziękuje za uwagę.

PS

A złodziejowi życzę impotencji przed trzydziestką.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+