Skocz do zawartości
thc-thc

grower


keteshing

Recommended Posts

Filon jak zawsze mądrości wyssane z kciuka nam prezentuje ;) posadź w dobrze nasłonecznionym miejscu odrazu do donicy docelowej (bądz w ziemie)  żeby zbyt szybko nie wysuszało bądź nie było błota i powinna być gitara. A co do wielkości pllonu i wielkości rośliny to zależy od genów jakie masz... widzialem rośliny na oucie które były sadzone na przełomie czerwca/lipca i wcale jakościa nie odstawały od tych majowych,jedynie masa topow bedzie mniejsza,ale zawsze sie opłaca sadzić bo najważniejsze jest doświadczenie a i swoje palonko cieszy jak mało co więc do roboty!  :plant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bez kitu co to za filony jakies mongoły ??? warna powinien dostać za jakieś glupoty z pupy ... jeszcze po roczniku widać ze jestes małolacik z mlekiem pod nosem a pouczasz ludzi co sadzą prawie tyle ile masz lat :)

bez urazy oczywiscie ale denerwuja mnie takie posty bez sensu i bez wiedzy :)

Keteshing @posadź w dobrym miejscu- rób wszystko zgodnie z planem a napewno coś bedziesz miał ;) tylko nasze warunki atmosferyczne mogą Ci przeszkodzić troszke ale nie patrzyłbym na to :) posadź ,zrób GL i bedziemy śledzić Twoje poczynania :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :peace: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam na waciku dwa esy dwa purple power x purple maroc i dwa passion x ruderalis skunk wszystkie są femi esy od oriona reszta od grzecha no dziś pójdę posadze zobaczymy... Spoty to taka polanka przy lesie. Może jak bd miał możliwość to zaloze gl i pochwale się co uroslo ;)

I zastanawiam się czy te purple power x purple maroc mogą mieć fioletowe pheno bardzo bym się ucieszył bo nigdy takiego nie paliłem :P

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Siema

Minelo troche czasu i zaszlo troche zmian... ze wszystkich krzakow zostala mi jedna roslinka passion x ruderalis skunk. Nie mialem okazji zrobic foty bo chetnie bym sie pochwalil. Roslinka zostala zasadzona 21 czerwca jakos 23 wyszla czyli na dzien dzisiejszy ma ok. 59 dni pokazaly sie juz pierwsze preflowery dalem im dzis jeszcze biohumusa ale nie wiem czy wieksza podrosnie... i mam pytanie do kiedy rosliny moga isc jeszcze w gore... na moje myslenie to jeszcze ze 2 tyg powinna rosnac... roslina jest wysokosci dwoch butelek 2l z czego jedna butla wysokosci to lodyga ;p jak bedzie okazja wysle fotke. Mam nadzieje ze z 10g chociaz wyjdzie... dodam jeszcze ze roslinka juz ladnie pachnie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+