Skocz do zawartości
thc-thc

grower

White Master, La Diva


Recommended Posts

Siemanko, oto jeszcze jeden, awaryjny spocik uciułanego :)

 

spot to pole pokrzyw, ostow i innych roślin siegajacych po pachy. kazde wejście tam konczy się poklociem od stop do ramion :)  jest to teren na którym myśliwi nie mogą polować, taki "azyl" dla zwierzat, który tylko ja zakłócam także bez drutu kolczastego by się nie obylo

 

mam tam 12 x White Master i 2 x La Diva.  musze powiedzieć że ostatnio kiełkowałem ponad 20 pestek i La Diva idzie bardzo slabo w porównaniu do White Masterow a nawet roznych innych regow outowych, niektórych nawet 2 letnich.   na spocie się okazało ze trochę mi się jebla ilość donic które już tam czekaly bo było o 1 za mało.  wiec jako ze La Diva szla najwolniej to trafily do wspólnej donicy.  donice niektóre sa 8 l a niektóre 10,   trochę za płytko sa wkopane ale nie miałem szpadla dzisiaj żeby to poprawić.  w tygodniu jakos tam wpadne i to zrobie. ziemia kupna ta sama co na wszystkich spotach od 3 lat. 

 

jako ze miejsca na spocie jeszcze zostało, to zapewne cos tam dojdzie, zobaczymy :)

 

krzaczki wysadzone dziś, po paru dniach w boksie.

 

SAM 1073 resized

SAM 1072 resized

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Wiesz co, przykryj ta ziemie jakas trawa lub czyms w ten desen.Zawsze to mniej sie bedzie rzucalo w oczy ludziom, jak i zwierzynie.Jak zobacza ruszona ziemie, to moga zaczac szukac w niej robakow.Poza tym zawsze to jakos spowolni wysychanie ziemi i odparowywanie wilgoci.Nie pomyslales o tym, a to pomaga, uwierz mi ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przykrywam przykrywam :)   tymi liśćmi co tam się walaja. tylko foty robione po podlaniu chwilke a do podlania zawsze sciagam :)      dzisiaj znalazłem nowe zajebiste miejsce. w polu kukurydzy otoczonej pastuchem.  piękny spocik!  tam wyladuje największy white master, 3 x energy rush, 2 x candy cheese i 1 x critical sensi star.  ale to za kilka dni :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema, pociesza mnie ten spocik!  w 10 dni od poprzednich fotek, musze powiedzieć, ze ladnie poszly szmatki.  fakt ze dostają zestw hesi chyba im sluzy, bo spot super nasłoneczniony jednak nie jest.  

 

SAM 1181 resized

SAM 1182 resized

SAM 1183 resized

SAM 1184 resized

SAM 1185 resized

 

wybrałem dwa największe i wyniosłem je parędziesiąt metrow dalej na pole kukurydzy ogrodzone pastuchem. tam powinny pokazac na co je stać naprawdę bo slonce tam maja od raniutka do wieczorutka :D 

 

SAM 1194 resized

SAM 1196 resized

SAM 1186 resized

SAM 1187 resized

SAM 1188 resized

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

dobry wieczór, jako że od 2 dni miałem zły nastrój to dziś po robocie wziąłem sierp i pojechałem rozkurwic trochę chwastów bo spot zarosl już na 2.5 metra i sam się gubie jak ide do dziewczyn :)

 

SAM 1293 resized

SAM 1295 resized

SAM 1296 resized

SAM 1297 resized

SAM 1299 resized

SAM 1300 resized

 

kukurydza zapierdala bardzo i następnym razem te krzaczki chyba wroca na spota, swiatelk bonusowego już się nachapaly dosyć

 

SAM 1306 resized

SAM 1308 resized

SAM 1309 resized

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siemanko, dziś planciki z kukurydzy powrocily na swoje dawme miejsce. jednak zapierdala nieziemsko ta kukurydza, opcja dobra, ale tylko na poczatek, za rok zaczniemy wiec wcześniej w tym miejscu :)

 

white master4

white master3

white master2

white master1

white master

 

wreszcie fotka La Divy, rosnie zupełnie inaczej niz wszystkie White Mastery. dużo wieksza i z flo jest z tylu dużo.

 

La diva

 

wszystkie planty od początku do dziś leciały na zestawie hesi, od następnego podlania wjezdza cos innego. zaczynam już martwic się o pleśń i jakby tu przeciwdzialac...

 

 

 

 

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ehh mnie pogoda tez nie rozpieszcza ostatnio. jak poczatki byly git, w odroznieniu do reszty zaloganow,to teraz sie odwrocilo. i tez nad plesnia mam zagwostke. w miedzian pewnie bedzie trzeba uderzyc. ze sie tak podlacze do pytania o przeciwdzialanie.

ehh niezle smierdzi tam juz co hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+