Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 250W | Cindy 99, Black Sugar


Recommended Posts

Box: Dark Room 60x60x120

 

Pestki: 3 x C'99 i 1 x black sugar (female seeds)

 

Oświetlenie: CFL 250W

 

Ziemia: Canna Terra

 

Nawozy: Boostery Atami

 
Wentylacja pasywna, 1 wentylator komputerowy.
 
Temperatura 24-28, Wilgotność na wegu przez 10 dni była zbyt niska, kupiłem nawilżacz i utrzymywałem 60-70%.
 

DSC03841

 

DSC 0070

 

DSC 0066

 

DSC03972

 

DSC03973

 

DSC03974

 

DSC03975

 
Na wegu były około 20 dni. 
 

DSC03994

 

DSC03995

 

DSC03996

 

DSC03997

 

DSC03998

 

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Cindy poszła pod kosę w 55 dniu flo (najlepsze geny z wszystkich):

 

DSC04003

 
Resztę w ciągu tygodnia czeka ten sam los:
 

DSC04006

DSC04012

 

Najlepiej puchnie jednak black sugar:

 

DSC04011

 
A tutaj klony Cindy, wsadzone do szklanki ze zwykła wodą, puściły korzenie po kilkunastu dniach. Obecnie w doniczkach 5l pod cfl 85W: 

DSC04001

 

 

 
 

                                                                                      

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Przyszedł czas na podsumowanie. Wiadomo, że przygotowania do outa trochę zajęły czasu, dlatego takie opóźnienie. Do rzeczy. Odmiany całkiem ciekawe, aczkolwiek pozostaje jakiś niedostatek. Na wegu wyglądały rewelacyjnie. Zapełniły niemal całkowicie przestrzeń boxa. Kwitnienie zaczęło się około tygodnia, od przełączenia. Wraz z usychaniem liści, było wiadomo, że tematu będzie prawie wyłącznie z głównych topów. Moim założeniem, było uzyskać towar bardzo dobry jakościowo, a nie ilościowo. Dlatego w końcowej fazie praktycznie nie używałem nawozów. Dla amatorów lamp cfl, proponuję dłuższy weg i trening fim, w celu uzyskania jak największej ilości topów. Lampę można trzymać bardzo blisko szczytów, bez obaw o przypalenie.

 

Mój wynik to niecałe 50g z 4 krzaków. Black sugar miał około 13g, reszta to C'99. Smoke reports opiszę w odpowiednim dziale.    

 

DSC 0124

 

DSC 0123

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+