Skocz do zawartości
thc-thc

grower

23 Marca 2013 Obalmy rządy Tuska


Macky

Recommended Posts

murzin ty widziałeś kiedykolwiek żebym ja narzekał na rząd, podatki, pensje, ceny paliw? Ja nie narzekam, podoba mi się tak jak jest.

Co do tej całej inicjatywy, to jest to ładnie wyglądający slogan na portalach typu fejsbuk. Powołujecie się na odwołanie premiera w Bułgarii?

Chyba nie macie zielonego pojęcia jak to tam wyglądało, jaka była sytuacja i jak do tego doszło. Wstyd, skoro jest to sztandarowe hasło całej tej inicjatywy. W Polsce jest to niemożliwe, choćby dlatego że obecny rząd ma żelazną większość w sejmie.

 

Ładna laurka, ale Polacy są mocni w internecie i tego 23 marca przewiduje max 5 tysięcy ludzi którzy przejdą się po stolicy. pokrzyczą sobie i to będzie na tyle. Prawda o polakach, zwłaszcza młodym pokoleniu jest taka że mają w głowach, długo i starannie hodowane wedżajny i nie są w stanie realnie wpłynąć na losy tego kraju.

 

Teraz proszę bardzo, intelektualna hołota może się pospuszczać obelgami i wyzwiskami nad tym co napisałem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nawet jesli tuska nie obala to dobrze jak by ktores z tych pomyslow zrealizowali.

np ten z referendum mi sie podoba albo zwiekszyc podatek dla korporacji zagraniczych czy ten o wlasnej firmie i zus.

napewno nie stacisz nic jak tam bedziesz a jest cien szansy na realna zmiane.

wiecej optymizmu panowie bo wszyscy jestesmy wkurwieni.

eloszka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To mogło by się udać tylko na fali sporego niezadowolenia spoleczeństwa (np. bezpośrednio po podwyższeniu wieku emerytalnego)  i mimo że takie niezadowolenie po części jest za całokształt rządów, to frekwencja będzie bardzo mała bo nie ma tego kopa który by to napędził.

Ludzie są niezadowoleni z poziomu życia w Polsce i sytuacji gospodarczej ale to nie wystarczający powód żeby jechali po pare(pareset) km do Warszawy żeby robić rebel na ulicy w kilkaset osob :D A teraz w mediach spokojnie, nic ich ku temu nie napędza.

 

Takie akcje popieram jak nikt, ale jestem realistą. Państwo policyjne przyjdzie kilkaset osob do max paru tys. max i rozgonią ich z pałami do domów- to tak w dużym uproszczeniu :D

 

Przyjechał bym popatrzeć, ale grypa mnie nie chce opuścić :mad: Powodzenia dla uczestników i dużej frekfencji życze bo tylko to może zdecydować o jakim kolwiek `sukcesie`

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+