Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Ktora partia za legalizacja konopi ?


cometa

Recommended Posts

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

PoLek, Wydaje Ci się taka liberalna, a sami twierdzą ze są konserwatywno-liberalną partią... Bez urazy dla nikogo, ale oni są zbyt kościółkowi żeby zalegalizowali, ogólnie są przeciwko uni, przeciwko jakimkolwiek sojuszom itp itd. Z resztą tylko Korwin Mikke, z tego co pamiętam, otwarcie mówił o legalizacji. Ale jak posłuchalem paru innych z UPR, to stwierdzam że to troche jak połączenie PIS i LPR, plus jakieś tam drobne przesłanki liberalne

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że nawet jak zagłosuje się na partię która postuluje w swoim programie legalizację to nawet gdy taka partia wygra wybory (w co wątpię) to legalizacji nie będzie. Takie rzeczy jak aborcja, eutanazja czy właśnie depenalizacja zioła ma na celu przysporzenie poparcia ze strony niszowych grup społecznych (bo niestety większością to my nie jesteśmy) a dla partii znaczą nie wiele więcej niż inne postulaty takie jak dopłaty dla rolników czy stoczniowców. Będąc na przykład na miejscu takich stoczniowców czy górników nie głosowałbym na partię która w swoim programie ma zamiar legalizować zioło skoro nie mają dla mnie nic do zaoferowania. Innymi słowy nie ma na kogo głosować. A jeżeli głosować to nie ze względu na legalizację czy depenalizację, bo sorry ale nie jest to najważniejsza rzecz w naszym życiu codziennym. A jak ktoś chce to i tak będzie jarał. Przykładem są wszyscy którzy tutaj piszą. Choć z drugiej strony każdy by chciał w spokoju mieć zawsze coś przy sobie bez żadnych obaw i kitrania materiału po naszkach.

Link to comment
Share on other sites

Ryzyko jest i to spore... bo każdy dużo gada, potem i tak nic z tego nie wychodzi. Tak samo byłoby gdyby UPR wygrał. o legalizacji mógłbyś zapomnieć. Szukałem w ich programie wzmianki o legalizacji, ale nic nie znalazłem. Czyli moge stwierdzić z dużym przekonaniem, że to jakaś plota, która wzięła się z wypowiedzi któregoś z polityków. Jeśli się mylę, to mnie popraw.

Link to comment
Share on other sites

lampa, legalizacja w ich programie wynika z postulatu calkowicie wolnego rynku, likwidacji koncesji itd. krotko mowiac, dla nich legalizacja nie jest zagadnieniem samym w sobie i jest czescia wiekszej calkosci.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+