Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Green Dragon - Nalewka własnej produkcji


coolboy

Recommended Posts

Robiłem green dragona na 2 sposoby i podzielę się wnioskami.

 

Leżakowanie w mocnym alkoholu -spirytus / wódka. (ja mieszałem spirytus z wódką i sprajtem)

Może wyjść bardzo cierpkie w smaku. Dodanie zbyt małej ilości ziela sprawia że alkohol oszałamia, znieczula, robi mętlik w głowie i przytłumia odczuwanie efektów ziołowych. Wyjściem jest postaranie się o to by dodać dużą ilość mocnych topów na małą ilość alkoholu.

 

Wino: Sam wymyśliłem.

Po prostu do butli z musem owocowymi matką drożdżową dodałem materiał 2-giej klasy(dużo materiału).

Bardzo przyjemny trunek. W smaku bardzo w porządku - wszystko zależy od owoców i to one dominują smak. Działanie bardzo w porządku alkohol w miarę lekko upaja przy czym smakuje wyjątkowo i daje przyjemne ciepełko w żołądku. Odczucia upalenia nie są tak stłumione jak w przypadku innych receptur.

Na pewno zrobię znowu. Jeśli ktoś robił coś podobnego to niechaj się podzieli informacjami i spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Kolego za mało % alko ma vódeczka

Do nalewki wracając, dodałem jeszcze trochę zioła, może 12g. Nie pamiętam czy wcześniej pisałem, nie chce mi się czytać :D

Po wypiciu drinka z 100ml wywaru z 1L coli, po dwóch godzinach poczułem lekki chill, trwający kilka godzin (dokładnie 2 lub 3 bo później dopaliłem. I tak długo czekałem).

Błogi stan upojenia alkoholowego z lekką nutką upalenia.

WIęc trzeba robić Dragona z mocnego suszu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 lat później...
  • 9 miesięcy temu...

Siemka, jesli mam juz wysuszone resztki i topy to i tak powinienem poddać je dekarbolsylacji czy nie?

Z góry dzięki za odpowiedź ziomeczki 😉

Z fartem 👊

Edit:

Są to głównie liście z niedojrzalego palenia I z 2-3g dobrego, warto robić z tego nalewkę czy lepiej ciastka czy coś?

Edytowane przez LeonStainer
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+