Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czas...


Kuuba_24

Recommended Posts

zalezy od przypalowosci miejscowki :) wiekszosc powinna byc jak najmniej przypalowa, czyli taka zeby sobie tam mozna bylo zawsze zajrzec. W laskach trzeba unikac lesnikow, drwali (najdluzej widzialem zeby robili od 9 do 17) itd. Niekiedy trzeba chodzic noca jak sa grubsze miejscowki i np zbiory :) Temat ogolnie troszke dziwny i przypalowy...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zdaję sobie z tego sprawę że dziwny i przypałowy jak go nazwałeś.

ale pojawiła się już pierwsza rada.

leśnicy pracują zazwyczaj rano, i nie do samej nocy.

może ktoś wie coś o myśliwych ?

wiecie o co chodzi... raczej o to żeby dowiedzieć się kiedy nie chodzić :)

YaMan!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja radzę uważać również na wędkarzy, bo to poranne skurczybyki. Ze względu na czas pracy, wolę nawozić, podlewać, przesadzać z samego rana i nie raz idąc o 4-5AM widzę jak amatorzy ryb wyjmują toboły i idą łowić. Można się nieźle oszukać. Jeżeli macie niedaleko wodę to bardzo wcześnie rano lub tuż przed zmrokiem można natrafić na kłusoli- zastawiających siatki na wodach publicznych:) Z drwalami też jest różnie. Mi w zeszłym roku wyjebali 3 choinki rosnące zaraz przy moim spocie (9 automatów). Może jak drzewo ściąć wiedzą, ale o roślinach nie mają żadnego pojęcia- efekt wizyty - jeden złamany szczyt, reszta cała. Najgorsi są leśnicy, bo oni i znają teren i znają się na roślinach. A co do myśliwych bym się nimi nie przejmował, raczej tylko zbłąkanymi kulami;f Kiedy polują zawsze słychać rogi, szczekanie, albo odgłos wystrzału, a wtedy po prostu trzeba sobie zrobić wolne:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o to To.!

wędkarze zaczynają o wschodzie słońca. w południe i popołudnie wolne, i znów o zachodzie słońca.

miałem ostatnio przypadek że tam gdzie biorę wodę z rzeki pojawiło się siedzisko. : (

plus z wędkarzami jest taki że pilnują tylko rzeki, i to swoich siedzisk, wokół chaszcze i pokrzywy, do tego zupełnie nie interesują się pobliskimi krzakami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+