Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Urszulin: W trakcie przesłuchania wypadła mu dilerka z marihuaną


Guest vove

Recommended Posts

O dużym pechu może mówić młodzieniec, który przyszedł na przesłuchanie w charakterze podejrzanego. 19-latek tak niefortunnie wyjmował rękę ze swojej kieszeni, że przypadkowo wypadła mu na podłogę dilerka z suszem marihuany. Nastolatek opuścił posterunek z dwoma zarzutami. Za posiadanie narkotyków zgodnie z ustawą grozi kara do 3 lat pozbawienia.

W piątek do posterunku policji w Urszulinie na przesłuchanie w charakterze podejrzanego zgłosił się 19-latek z Lublina. Gdy przebywał w pomieszczeniach posterunku, sięgnął do kieszeni. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że przy wyjmowaniu z niej ręki nagle na podłogę wypadł foliowy woreczek. Jak się okazało, była to dilerka z zawartością suszu roślinnego. Wprawiło to 19-latka w duże zakłopotanie, tym bardziej, że zauważył to jego ojciec i będący blisko policjant.

Po zbadaniu, okazało się, że znajdujący się w torebce susz to marihuana. Łączna waga brutto to zaledwie 0,43 grama. 19- latek będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających. Jeszcze tego samego dnia młodzieniec usłyszał zarzut posiadania marihuany wbrew przepisom ustawy i przyznał się do winy. Wyjaśnił policjantom, że woreczek z marihuaną znalazł w Lublinie i domyślając się, że to narkotyk, wypalił ją z ciekawości.

Za posiadanie narkotyków zgodnie z ustawą grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo - zgodnie z zapowiedzią - grozi mu jeszcze kara od ojca.

http://lublin.naszemiasto.pl/serwisy/kronikapolicyjna/1334999,urszulin-w-trakcie-przesluchania-wypadla-mu-dilerka-z,id,t.html


Ale peszek

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+