Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zestaw nawozów GHE - FLORA SERIES - wasze opinie


Gość d-man

Recommended Posts

Mówisz - masz.

Ja polecam te nawozy jeżeli masz wybór pomiędzy zestawem planton + biohumus + coś tam różnych firm. Jako zestaw całościowy i dawkowanie ghe jest ok, natomiast jeżeli się wahasz między ghe a np hesi, czy canną to wybór jest dla mnie prosty- weź te drugie. GHE ma małe dawki- bardzo skoncentrowane i w niedoświadczonych rękach łatwiej jest przenawozić roślin lub doprowadzić do niedoborów przez blokowanie jakiegoś pierwiastka. Plus do duża wydajność i cena do niej proporcjonalna, ale za bardziej kompletne i lepsze nawozy uważam hesi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mówisz - masz.

Ja polecam te nawozy jeżeli masz wybór pomiędzy zestawem planton + biohumus + coś tam różnych firm. Jako zestaw całościowy i dawkowanie ghe jest ok, natomiast jeżeli się wahasz między ghe a np hesi, czy canną to wybór jest dla mnie prosty- weź te drugie. GHE ma małe dawki- bardzo skoncentrowane i w niedoświadczonych rękach łatwiej jest przenawozić roślin lub doprowadzić do niedoborów przez blokowanie jakiegoś pierwiastka. Plus do duża wydajność i cena do niej proporcjonalna, ale za bardziej kompletne i lepsze nawozy uważam hesi.

Dziękuje za odpowiedź,

mam jeszcze pytanie odnośnie tego blokowania się pierwiastków,

czy kolejność mieszania tych nawozów jest ważna?

Czy miesza się je razem w jednym naczyniu czy każdy rozcieńcza się z wodą osobno?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedź,

mam jeszcze pytanie odnośnie tego blokowania się pierwiastków,

czy kolejność mieszania tych nawozów jest ważna?

Czy miesza się je razem w jednym naczyniu czy każdy rozcieńcza się z wodą osobno?

Kolejnosc nie ma znaczenia spokojnie mozesz mieszac je razem w wspolnym pojemniku na wode

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+