Skocz do zawartości
thc-thc

grower

GHE - Flora Series -Podlewanie - Pomoc W Interpretacji Tabelki


korsarz

Recommended Posts

Przede mną pierwsza uprawa i wiadomo, że chciałbym ją zrobić jak najlepiej.
Pytanie dotyczy PC BOXa, w środku donica balkonowa (szerokość ok 40), przedzielona pośrodku.

Do nawożenia kupiłem zestaw Flora Series (FloraGro, FloraMicro, FloraBloom).

Dawkowanie GHE tabela GLEBA.pdf

Moje pytania.
W tym momencie nasiona leżą w wodzie kiełkując. Niedługo przesadzę je do małych doniczek po jogurtach.

1. Czy mają być podlewane jak "sadzonki" z tabeli? 2,5ml każdego nawozu na 10L wody
2. Czy podlewanie odbywa się tylko RAZ w tygodniu, najpierw wlewam jeden roztwór, chwilę później następny i znowu następny, czy raczej poniedziałek, środa i piątek (każdego dnia coś innego).
3. Jakie są właściwe ilości wody używanej do podlewania. Wiem, że nie można przesadzić, ale nie chcę być też zbyt oszczędny. Jak często podlewać? Wnioskując z tabeli - raz w tygodniu. Mam rację?

Miłego dnia, życzę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.

1.ja bym na twoim miejscu nie podlewał ich przez pierwsze 10 dni, po 10 dniach dawaj 2,5ml na 10litrów według tabelki.

2.Podlewasz wtedy, gdy masz sucho, najlepiej wsadź delikatnie palec w ziemie na głębokość ok, 2cm i jak jest wilgotno to nie podlewaj jak sucho podlej.Podlewasz 3 roztworami na raz, wlewasz do butelki 2,5 jednego, 2,5 drugiego i 2,5 trzeciego i zalewasz dziesięcioma litrami wody.

3.Podlej raz a dobrze, tak jest najlepiej....

Powodzenia majster..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+