Skocz do zawartości
thc-thc

grower

GHE Flora Series vs One Part + Ripen


jotjotjot1

Recommended Posts

Siema! Jestem w trakcie uprawy 2 WR, narazie maja kolo 30 dni i dosc slabo im idzie, nie maja jeszcze topkow za bardzo. Udalo mi sie zalatwic hajsik i teraz sie zastanawiam nad nawozami :

3 NAWOZY-FLORA-WODA TWARDA Kod: GHE-tripack-FL-WT
Opis: -komplet nawozów FloraSeries + gratisy
-zestaw zawierający podstawowe nawozy i dodatki
* 3 nawozy po 0,5 litra (F.Gro, F.Bloom, F.Micro )
* testy do pomiarów pH + 25g regulatora pH down
-zastosowanie: uprawy HYDROPONICZNE oraz GLEBA
-przeznaczony do wody twardej (przeważnie kranowej)


Trójskładnikowy system nawożenia Flora Series.
Dzięki doskonałej rozpuszczalności soli mineralnych, te nawozy są świetnym narzędziem do ziemi oraz hydroponiki. Są bardzo łatwe w użyciu i znajdziesz podstawowe tabele dawkowania na etykietach.
FloraMicro : Dostarcza roślinie wszystkich potrzebnych mikroelementów w postaci fitochelatyn. Zawiera również mikroelementy i bufory biologiczne stabilizujące pH roztworów. FloraMicro uzupełnia FloraGro i FloraBloom w zakresie podstawowych i wtórnych składników odżywczych.
FloraGro : Pobudza wzrost struktur i liści roślin. Młoda roślina zostaje zasilona we wszystko, czego potrzebuje do czasu kwitnienia.
FloraBloom : W trakcie wzrostu wpływa na powstawanie dobrych i zdrowych korzeni. Podczas kwitnienia i owocowania umożliwia maksymalne wykorzystanie potencjału genetycznego rośliny i w zdumiewający sposób zwiększa plony.

i

3 NAWOZY-2xONE PART+1xRIPEN Kod: GHE-tripack-OnePart
Opis: -komplet nawozów OnePart, Ripen + gratisy
-zestaw zawierający podstawowe nawozy i dodatki
* 2 nawozy po 0,5 litra (TotalGro, TotalBloom)
* 1 nawóz końcowy 0,5 litra (Ripen)
* testy do pomiarów pH + 25g regulatora pH down
-zastosowanie: uprawy HYDROPONICZNE oraz GLEBA
-przeznaczony do wody twardej (przeważnie kranowej)


ONE PART , nawozy Bioaktywne (TotalGro, TotalBloom)
One Part jest produktem szeroko zakrojonych badań nad wieloma ziołami lekarskimi i roślinami aromatycznymi. Produkt został opracowany tak aby potęgować działanie zawartych w nich substancji czynnych, pogłębić zapach i smak. Jest łatwy w stosowaniu, w każdym cyklu stosuje się tylko jeden komponent.
Total Gro : Faza początkowa życia rośliny jest bardzo ważna; dobrze jest znany jej wpływ na kwitnienie. Kompletna mieszanka mikro i makroelementów zawarta w formule Total Gro decyduje o jakości i ilości przyszłego plonu.
Total Bloom : Jest złożoną mieszaniną składników, mających za zadanie przekształcić potencjał uzyskany w trakcie wzrostu rośliny w obfitość soczystych i pięknie pachnących kwiatów.

RIPEN (nawóz kończący uprawę)
Ripen jest unikalnym produktem w przemyśle. To jest kompletny nawóz, który zawiera wszystko co roślina potrzebuje by przyśpieszyć proces dojrzewania. Ripen jest wszechstronnym produktem odżywczym dla roślin w fazie późnego kwitnienia. Jest on głównie przeznaczony do przyspieszenia i wzmocnienia procesu dojrzewania poprzez zwiększenie zawartości składników aktywnych w ziołach medycznych oraz w roślinach aromatycznych i jadalnych.

Jak myslicie, na ktory bardziej powinienem postawic? Nie mam wlasnie Ripenu a ponoc niezly wystrzal. Moze niech sie ktos wypowie kto uzywa tych lub podobnych nawozow i czy warto zainwestowac, jesli tak to ktory wy byscie wybrali z zestawow??

A moze Wy, znacie jakies dobre propozycje. Załóżmy, ze mam 100 zl do wykorzystania. Zalozmy ze kupilbym planton K i do tego jakies dopelnienie typu pk 13/14 i ripen?? Sam nie wiem, bardzo mile widziane propozycje. Z gory dziex, bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dokladnie to samo pytanie mialem zadac wiem ze ripen jest wazny wiec moze ten pierwszy zestaw +05l ripenu osobno

ja juz w sumie wybralem i zamowilem, jako ze GHE nie ma jakis super opini, ale tez nie ma negatywnych, kupilem planton K za 7 zl, do tego zamowilem od HESSI 0,5l PK13/14, do tego 10 ml Super Vit za 25 i 0,5l Ripenu za 23. Razem rowna banka, wydaje mi sie ze lepiej nie mozna zainwestowac tej sety :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+