Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Piotrków: Przynieśli komendantowi ciasto z haszyszem. Zostali spisani, mają wrócić w środę


Guest Unlite

Recommended Posts

Grupa młodych piotrkowian ze Stowarzyszenia Wolne Konopie upiekła dla komendanta policji w Piotrkowie ciasto z... haszyszem. Przynieśli je do komendy przy ul. Szkolnej i...

 

– Przepis na murzynka mamy z internetu, przyprawy są... nasze – mówili ze śmiechem młodzi ludzie, którzy upieki dla komendanta policji w Piotrkowie ciasto z niespodzianką. Prezent przynieśli osobiście, ale ostatecznie go nie wręczyli. Zamiast komendanta do pokojowo nastawionej grupy wyszło kilku policjantów, którzy ich wylegitymowali i spisali oraz zarejestrowali ich wizytę. 
 
– Dostaliśmy informację, że będzie się odbywał protest. Doszło do zgromadzenia osób, nasze procedury przewidują legitymowanie osób, służy to temu, żeby w dalszych czynnościach ustalić, czy te osoby naruszyły prawo, konkretnie prawo zgromadzeń – wyjaśnia podinspektor Artur Wnuk, szef wydziału patrolowo - interwencyjnego KMP w Piotrkowie, który wyszedł do młodzieży. Jak podkreślił, informacja o organizacji takiego zgromadzenia nie wpłynęła wcześniej do piotrkowskiego magistratu. 
 
Młodzi ludzie nie zgadzali się z interpretacją policji. 
– To nie zgromadzenie, nie było grup powyżej 15 osób – zaznaczał Krzysztof. Tak jak koledzy nie ukrywał rozczarowania reakcją mundurowych i brakiem spotkania z komendantem. To zostało wyznaczone na środę. 
 
– Przychodzimy pod komendę, popełniamy tak zwane przestępstwo, i... jesteśmy wolni, a zamykają młodych ludzi za przysłowiowego jointa – mówili zebrani. 
 
Policja ciasta nie chciała, ale... 
– Jeżeli twierdzą, że są tu substancje niedozwolone, będziemy to sprawdzać – powiedział na koniec podinsp.
 
Link to comment
Share on other sites

Zawsze można takie akcje kręcić bez haszu w placku, a nazwa " Placek z haszem" nie musi do niczego zobowiązywać no nie smile.png
Przy czym zainteresowanie mediów wcale by nie osłabło bo zawartość ciasta jak już by ktoś chciał badać to musiała by zrobić policja i to nie tak hop siup od ręki by wyszło z czym ten placek

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj czytałem tego arta i ktoś tam napisał w komentarzach, że chłopaki ledwo co mleko wytarli spod nosa, a już jarać chcą..

Nie wiem czy publika nie będzie oburzona przez to, że to właśnie tacy młodzi ludzie odwalają takie numery, heh..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+