Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bebookowe polauto


Bebook

Recommended Posts

czas zapisów minął, nadszedł wiec czas wyłonienia szczesliwcow smile.png Ciezko przebrac z takiej masy, a nie chcąc dać odejść komuś niepocieszonym postanowiłem okroić listę w najmniej dotkliwy sposób. Skoro jakoś związani jesteśmy emocjonalnie czy jakby tam nie bylo z tym forum, kule dostaną wszyscy którzy po wejściu w ich profil nie mają w profilu wjebane że najczestrzym działemk w którym się udzielają jest dział konkursy smile.png

Jutro wysle PW do tych co przeszli. dzieki za tłumny udział. Pamietajcie by ostroznie kolekjcjonować nasionka, nie uzywac ich niezgodnie z obowiazujacym prawem. Oczywiscie zdjecia z kolekcjonowania chetnie obejrze jak to lezą w klaserze

Pozdrawiam...

ps dwa pyski nie idzie Ci pw wyslac odezwij sie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z uwagi ze jest 41 paczek prosze o cierpliwosc smile.png Troche mi zajmie pakowanie, postaram sie to ogarnac w ten weekend i zaczne wysylac na poczatku przyszlego tygodnia. Prosze o info na pw ze doszlo. Thx...

Bebooku zrób 42

jestem bardzo wielkim kolekcjonerem i kolekconuje już od wielu lat to sa dowody mego kolekcjonerstwa

musze mieć twego mixa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+