Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Bebookowe polauto


Bebook

Recommended Posts

u mnie po 4 petki z indica i 50/50 git... tylko 1 pestka na 3 z sativa pheno byla lekko naruszona... ale dam jej szanse moze wykielkuje pozatym bardzo dziekuje... sprawdzony sposob to opakowanie po zapalkach + chusteczki w srodku... ew po strzykawkach plastiki lub inny shit ;d nawet pudelko po tic-takach... drozsza opcja to koperta babelkowa ... pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

paru dostalo ak czyli ak x wm x dr to sa takie armatnie kule automata, to w ramach testu. Robilem paczki automatycznie wiec jednym sie syplo 4, innym 3, zaleznie jak kto mial szczescie i dopiero to do kopert.

Co do pakowania to itak siedzialem doslownie cały dzien nad tym, chyba bym sie mial zajebac jakby to dokladniej pakowac, tak wiec straty przesypu. Poza tym jak to wyglada jak taka ruba koperta odrazu podejrzenia czy co. A tak to chudzizna tyle ze niebezpieczenstwo zgniecenia. Ale w ramach pocieszenia powiem ze zostalo mi kilka popakowanych paczek, musze tyl;ko zaadresowac, tak wiec kto ma mniej niz 6 pestek całych bo sie zgniotło prosze o pw jeszcze raz z adresem podesle taka sama paczke, moze sie tym razem uda tongue.png W kazdym razie do trzech razy sztuka

Ciesze sie ze to mam za soba juz wiekszosc bo to naprawde horror hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U mnie doszly pesteczki w 1 pakunku 2 na 4 zgniecione, w 2 3na3 zdrowe nieuszkodzone i w 3 1 na 4 zgnieciona. rezultat 8 zdrowych pestek. Dzieki bebook i nastepnym razem zkmin cos zeby ludziom poczta ich nie rozjebala bo jak mi babka na poczcie koperte dała to az pestki sie poodbijaly i od razu wiedzialem ze to to

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+