Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

odświeżacz usuwający zapach

B H P

Recommended Posts

Witam.Ostatnio oglądając telewizję natknąłem się przez przypadek na reklamę Ambi Pur Freshelle,który jest produktem nr.1 na rynku niemieckim.I który przede wszystkim podobno najpierw usuwa nieprzyjemny zapach.Pewnie nie jeden z was widział już tą reklamę bo bardzo często ją puszczają na TV.Moje pytanie brzmi,czy podczas fazy kwitnienia roślinek ten preparat zda egzamin i usunie chociaż w sporym stopniu niechciany zapaszek w pokoju którym znajduje się growbox ? Próbował ktoś z was podobny lub taki preparat ? Proszę o pomocne opinie a i jeśli chodzi o filtr węglowy to on nie w chodzi nawet niestety w grę więc szukam jakieś alternatywy :(

Opis produktu:

Źródła nieprzyjemnego zapachu w domu:
Wiele czynników może wywoływać nieprzyjemny zapach w zamkniętych pomieszczeniach. Problem mają nie tylko posiadacze czworonogów, ale również miłośnicy sztuki kulinarnej, czy palacze papierosów. Jak najskuteczniej zwalczyć nieprzyjemny zapach, który towarzyszy wielu codziennym czynnościom? Rozwiązaniem jest nowy i rewolucyjny produkt Ambi Pur Freshelle, o wyjątkowym działaniu.

Przełomowa technologia i elegancki design:
Ambi Pur Freshelle to nowy odświeżacz, który najpierw eliminuje nieprzyjemny zapach a później zastępuje go przyjemną wonią. Koniec z chwilowym maskowaniem. Po zastosowaniu produktu, jego aktywne składniki wyłapują nieprzyjemne zapachy znajdujące się w powietrzu, trwale je usuwając. Ich skuteczność gwarantuje zastosowanie dziesięciokrotnie wyższej, niż w innych odświeżaczach, zawartości czynników odpowiedzialnych za ten proces.

a patent z matą do okapów z węglem aktywnym?? Ja dałem za taką 25 zł w sklepie nie dla idiotów - i tylko dlatego, że była z filtrem węglowo/tłuszczowym.

Dlaczego przekreślasz filtr węglowy??

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+