Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

odświeżacz usuwający zapach


B H P

Recommended Posts

Witam.Ostatnio oglądając telewizję natknąłem się przez przypadek na reklamę Ambi Pur Freshelle,który jest produktem nr.1 na rynku niemieckim.I który przede wszystkim podobno najpierw usuwa nieprzyjemny zapach.Pewnie nie jeden z was widział już tą reklamę bo bardzo często ją puszczają na TV.Moje pytanie brzmi,czy podczas fazy kwitnienia roślinek ten preparat zda egzamin i usunie chociaż w sporym stopniu niechciany zapaszek w pokoju którym znajduje się growbox ? Próbował ktoś z was podobny lub taki preparat ? Proszę o pomocne opinie a i jeśli chodzi o filtr węglowy to on nie w chodzi nawet niestety w grę więc szukam jakieś alternatywy :(


Opis produktu:


Źródła nieprzyjemnego zapachu w domu:
Wiele czynników może wywoływać nieprzyjemny zapach w zamkniętych pomieszczeniach. Problem mają nie tylko posiadacze czworonogów, ale również miłośnicy sztuki kulinarnej, czy palacze papierosów. Jak najskuteczniej zwalczyć nieprzyjemny zapach, który towarzyszy wielu codziennym czynnościom? Rozwiązaniem jest nowy i rewolucyjny produkt Ambi Pur Freshelle, o wyjątkowym działaniu.

Przełomowa technologia i elegancki design:
Ambi Pur Freshelle to nowy odświeżacz, który najpierw eliminuje nieprzyjemny zapach a później zastępuje go przyjemną wonią. Koniec z chwilowym maskowaniem. Po zastosowaniu produktu, jego aktywne składniki wyłapują nieprzyjemne zapachy znajdujące się w powietrzu, trwale je usuwając. Ich skuteczność gwarantuje zastosowanie dziesięciokrotnie wyższej, niż w innych odświeżaczach, zawartości czynników odpowiedzialnych za ten proces.

Link to comment
Share on other sites

a patent z matą do okapów z węglem aktywnym?? Ja dałem za taką 25 zł w sklepie nie dla idiotów - i tylko dlatego, że była z filtrem węglowo/tłuszczowym.

Dlaczego przekreślasz filtr węglowy??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+