Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Light of Jah - Smoke Report


PALto

Recommended Posts

Light of Jah - Światło JHWH!

"Światełko" na prawdę świeci blaskiem swej odmiany!
Nie na co dzień zdarza się mieć bliski kontakt z tak dobrą Gańdzią!

Napisać chciało by się dużo, ale czasu na pisanie tylko kilka chwil, więc w wielkim skrócie:

Zapach:
Jeśli dobrze się wwąchać, to czuć cytrusowy aromat. Aromat ten jest kwaśny i dość filuternie szczypie w nos
Ocena: 8/10

Dym:
Dym to to, po czym poznam to cudeńko już zawsze! :) Tak kłębiastych, ciężkich i tłustych (duża zawartość THC) chmur dawno już nie widziałem, a gramatura tego co miałem to 0,4 grama!!
Dym "Światła Pana" atakuje płuco niewiarygodnie. Można się zakichać, obsmarkać po pas, zakasłać i zaśmiać do utraty tchu!
ocena 9/10

Smak:

Jedno określenie przychodzi mi na myśl... Cytrusowe szaleństwo
Smak dymu z Light of Jah jest bardzo kwaśny i orzeźwiający (Haszyk z tej odmiany byłby rarytaskiem )
Ocena 8/10


High:
Jest to jak dla mnie wzorcowo-satiwova bania, dosyć silna.
Czyli dla nie kumatych: Stan głębokiego zamyślenia, poczucie szczęścia i euforii. Muzyka brzmi świetnie, Dobre pomysły przychodzą same... a świat zewnętrzny... Jest mało istotny ...
ocena 9/10

Podsumowanie: To ziółko na większości polskich osiedli nazwane by zostało omylnie "chemikiem" ze względu na swoją moc. Patrząc na zdjęcia z GL drecha, uważam że jeszcze z tydzień topki mogły się lepiej oblać, ale i tak ocena końcowa to 9/10

POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+